Prestiżowa Gala Pereł Ceramiki - DUNIN

Prestiżowa Gala Pereł Ceramiki

Perły Ceramiki to branżowy konkurs o prestiżowym statusie organizowany od 2004 roku przez wydawnictwo kwartalnika Wokół Płytek Ceramicznych. Tegoroczna gala rozdania nagród była dla DUNIN wyjątkowo udana!

Mozaiki DUNIN już od lat biorą udział w tym wyjątkowym konkursie, którego rozstrzygnięcie odbywa się zawsze początkiem roku. Uroczysta Gala rozpoczęła się punktualnie o godzinie 12:00, 15 lutego, gromadząc na sali NOT całą branżową śmietankę. Warszawski dom technika NOT, to miejsce niesamowicie podkreślające wagę i prestiż wydarzenia, które zostało także objęte honorowym patronatem SARP – Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Celem konkursu jest wyłonienie wyjątkowych kolekcji płytek, mozaik, nieszablonowego wzornictwa oraz ich parametrów technicznych, a wszystko to w zgodzie ze światowymi trendami. Spośród nominowanych kolekcji profesjonalne jury wybiera także Perły Ceramiki Dystrybutorów, charakteryzujące się największym sukcesem sprzedażowym na rynku. W tym roku aż dwie kolekcje DUNIN wzięły udział w tym konkursie: DUNIN x House Loves oraz KitKat. 

Najnowsza kolekcja KitKat wprowadza do oferty DUNIN pięć nowych produktów. Te mozaiki na ściany nie tylko odświeżą wnętrze, ale także wprowadzą do niego niepowtarzalny styl i charakter. Kluczowym elementem, który wyróżnia kolekcję mozaik KitKat, jest jej charakterystyczny kształt płaskich, podłużnych pałeczek z wklęsłą strukturą. Ta unikalna forma nadaje powierzchniom ścian nowoczesny i wyrafinowany wygląd, przyciągając wzrok i dodając im głębi. Ceramiczna niewielka płytka w geometrycznym ułożeniu może być zastosowana zarówno w przestrzeni za lustrem w łazience, na ścianie prysznica lub obudowie wanny. Tak samo świetnie sprawdzi się też jako mozaika w fartuchu kuchennym

Więcej o tej kolekcji, jej kolorach i zastosowaniu przeczytasz tutaj: 

Drugą kolekcją biorącą udział w konkursie jest niemniej świeża i w klasycznych trendach kolekcja mozaik DUNIN x House Loves. Ta składająca się z aż 38 elementów komplementarna kolekcja w czterech bazowych kolorach powstała przy współpracy z architektką i influencenką we wnętrzarskim świecie – Karoliną Zagrodzką, założycielką odnoszącego sukcesy studia projektowego House Loves. Mozaiki z tej serii stwarzają nieskończone możliwości miksowania wzorów, komponowania własnych połączeń mozaik, a zatem idealnego dopasowania do stylu wnętrza. 

Mozaiki zaprojektowane przez Karolinę w odcieniach beżu posiadają unikatowe, wysokiej jakości satynowe wykończenie, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu czystości i z powodzeniem można je stosować zarówno na ścianach, jak i podłogach we wszystkich pomieszczeniach. Style farmhouseHampton czy modern country stanowiły tło dla powstawania tej kolekcji, czas jednak pokazuje, że te uniwersalne mozaiki pasują do niemal każdego stylu. 

Więcej o tej kolekcji, jej kolorach i zastosowaniu przeczytasz tutaj: 

Wszystko to zostało niewątpliwie docenione przez szanowne jury konkursu, gdyż obie kolekcje mogą poszczycić się nagrodą Perły Ceramiki EU! Spośród wielu nominowanych kolekcji niezależne jury doceniło dodatkowo mozaiki KitKat przyznając im Perłę Ceramiki Dystrybutorów. Wręczaniu nagród towarzyszyły gromkie oklaski oraz głosy gratulacji. Jesteśmy dumni mogąc uczestniczyć w tak wyjątkowych wydarzeniach, w zacnym gronie profesjonalistów, odnoszących kolejne sukcesy. Mamy nadzieję, że przyszłoroczna Gala będzie równie owocna! 

Zamknij