DUNIN x HOUSE LOVES

Kolekcja mozaik DUNIN x HOUSE LOVES została zaprojektowana w stylu HOUSE LOVES (HL). Nawiązuje ona do tradycyjnych wnętrz angielskich, wiejskich rezydencji, używając nowoczesnego i minimalistycznego wzornictwa. Zaprojektowane desenie są tak skomponowane, by były ponadczasowe. Dzięki neutralnym i jasnym kolorom są spójne i będą zawsze kojarzone z elegancją. Sprawdzą się w różnych stylach wnętrz: od farmhouse, przez styl hamptonowy i klasyczny, po skandynawski, a nawet loftowy. Można je stosować zarówno na podłogach, jak i ścianach. Wzory będą ciekawie wyglądały nie tylko w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka, ale również w salonie jako wypełnienie wnętrza portalu kominkowego, czy w wiatrołapie, tworząc rzadko spotykany dywanik. Drobne mozaiki dają także możliwość łatwego okładania obłych powierzchni, dzięki czemu są niezwykle uniwersalnym materiałem dekoracyjnym.


HOUSE LOVES to pracownia projektowania wnętrz, której założycielką i właścicielką jest rozpoznawalna w Polsce architektka i influencerka Karolina Zagrodzka. Studio wykonuje projekty dla klientów indywidualnych z całego świata, organizuje szkolenia dla początkujących projektantów, projektuje własne kolekcje produktów do urządzania wnętrz, oraz od lat prowadzi jeden z najczęściej czytanych blogów wnętrzarskich w Polsce – houseloves.com. Karolina pokazuje jak łączyć funkcjonalność z pięknem. Wnętrza HOUSE LOVES wyróżniają się funkcjonalnością, elegancją, symetrią, spójnością i unikatowością – stylem HOUSE LOVES, który jest rozpoznawalny w jej projektach.

                                

Poznaj kolekcje

Inspiracją dla kolekcji było ponadczasowe wzornictwo obecne od lat we wnętrzach angielskich, francuskich czy amerykańskich wiejskich rezydencji. Ręcznie wyrabiane drobne płytki, z których tworzono niesamowite mozaiki, to nieodzowny element takich domów. Wraz z tą kolekcją chciałam wprowadzić, niegdyś ręcznie układane, wzory do współczesnych mieszkań
i domów. Nawiązując do designu z XIX w., stworzyłam także gotowe i dostępne od ręki ramki, dzięki którym można wykonać dowolnej wielkości dywaniki z mozaik. Koncepcja całej kolekcji daje możliwość bycia artystą we własnym domu poprzez łączenie ze sobą zaprojektowanych wzorów w spójnej kolorystyce.

NOWA FORMA

Star&Cross to nowa seria mozaik, która zaskakuje niebanalnym wzornictwem minimalistycznym stylem. Ciekawe kształty inspirowane tradycyjnymi, marokańskimi płytkami są utrzymane w naturalnych, ziemistych tonacjach kolorystycznych.

NOWE WZORY

Bazujące na znanym i lubianym kształcie heksagonalnych mozaik, nowe wzory zostały zaprojektowane w sposób zachęcający do kreatywnego łączenia ich, tworząc ciekawe okładziny ścian i podłóg.

NOWE ZESTAWIENIA

Nawiązując do designu z XIX w., Karolina Zagrodzka stworzyła także gotowe i dostępne od ręki ramki, dzięki którym można wykonać dowolnej wielkości dywaniki z mozaik. Koncepcja całej kolekcji daje możliwość bycia artystą we własnym domu poprzez łączenie ze sobą zaprojektowanych wzorów w spójnej kolorystyce.