Premiera wyjątkowej kolekcji mozaik DUNIN x HOUSE LOVES - DUNIN

Premiera wyjątkowej kolekcji mozaik DUNIN x HOUSE LOVES

W połowie kwietnia mieliśmy olbrzymią przyjemność zaprosić naszych gości na niezwykłe wydarzenie – premierę najnowszej kolekcji mozaik DUNIN x HOUSE LOVESstworzonej we współpracy z Karoliną Zagrodzką. Dziś pragniemy Wam przedstawić tę wyjątkową kolekcję, która przynosi do Waszych wnętrz niepowtarzalne połączenie elegancji, funkcjonalności i najwyższej jakości.

Kolekcja mozaik DUNIN x HOUSE LOVES składa się aż z 38 ponadczasowych wzorów, które stanowią nie tylko wyjątkowe podłogi, ale również doskonałe dekoracje ścienne oraz designerskie akcenty. Bez względu na preferowany styl aranżacji, te mozaiki wspaniale pasują do różnych wnętrz.

Każdy z naszych wzorów emanuje harmonią czterech delikatnych odcieni: bieli, beżu, szarości i czerni. Te neutralne kolory zostały wzbogacone złotymi akcentami, nadając kolekcji wyrafinowany i elegancki charakter. Stworzyliśmy zestawienie, które nie tylko jest modne obecnie, ale także nigdy nie wyjdzie z mody.

Jednym z najciekawszych elementów kolekcji DUNIN x HOUSE LOVES jest możliwość dowolnego łączenia i modyfikowania wzorów. Wystarczy połączyć konkretne elementy, aby stworzyć zupełnie nową i niepowtarzalną kompozycję, która idealnie odzwierciedla indywidualny styl każdego klienta. Chcemy dać Wam swobodę tworzenia i inspirować Was do kreatywnych eksperymentów.


Dodatkowo, kolekcja DUNIN x HOUSE LOVES została wykończona wyjątkową, matową glazurą niespotykaną dotąd u polskich producentów, która nie tylko podkreśla elegancję, ale również sprawia, że mozaiki DUNIN x  HOUSE LOVES są praktyczne w codziennym użytkowaniu. To rozwiązanie zostało wprowadzone do naszej oferty specjalnie na życzenie Karoliny. Chcemy, aby produkty DUNIN były nie tylko piękne, ale także funkcjonalne i dostosowane do Waszych potrzeb.

Pragniemy serdecznie pogratulować całemu zespołowi zaangażowanemu w stworzenie tej wyjątkowej kolekcji mozaik. Dzięki połączeniu doświadczenia i wyczucia stylu HOUSE LOVES z technologią i renomą marki DUNIN, powstał produkt, który nie tylko zachwyca swoim designem, ale także oferuje nieograniczone możliwości aranżacyjne i niezwykłą jakość.

Zamknij