0

Przy każdym z produktów znajduje się informacja o jego dostępności w sklepie:

  • Na stanie – mamy przynajmniej kilka egzemplarzy produktu. W przypadku gdyby ktoś w tym samym czasie zakupił produkt wyczerpując stan magazynowy, wyślemy wiadomość z anulacją zamówienia.
  • Brak w magazynie – aktualnie wszystkie produkty są wyprzedane; jeżeli jesteś bardzo zainteresowany tym produktem, być może własnie trwa jego produkcja i już niedługo będzie dostępny; daj nam znać poprzez email: zamowienia@dunin.eu lub telefonicznie: +48 33 816 39 57 i +48 33 816 93 57 
  • Dostępny na zamówienie – możemy specjalnie dla Ciebie wyprodukować ten produkt – skontaktuj się z nami drogą email: zamowienia@dunin.eu lub telefonicznie: +48 33 816 39 57 i +48 33 816 93 57 

Na Twój adres email będziemy przesyłać informacje o postępach w realizacji Twojego zamówienia.  Ponadto po zalogowaniu do Twojego konta będziesz miał dostęp do wszelkich informacji o Twoich bieżących oraz już zrealizowanych zamówieniach: statusie, zawartości, podanych adresach, itp.

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

  • kurierem pod wskazany adres
  • za pobraniem kurierem pod wskazany adres
  • przesyłka pod wskazany adres na półpalecie
  • przesyłka pod wskazany adres na palecie

Dodatkowo dla próbek dajemy możliwość wyboru paczkomatu InPost, do którego zostanie dostarczona przesyłka.

Cena przesyłki każdorazowo podana jest przy podsumowaniu zamówienia.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

Obserwuj nas: