0

Wyszukaj lokalizacje

Category

Zasięg Promień: KM

Status

Uzyskaj wskazówki dojazdu

Pokaż odległość w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego usługodawcę w pobliżu

Number Of Shops: 0
Wczytywanie

Kierunki

#opinie


Z mozaikami Dunin pracuję od kilku lat. Za wyborem tej firmy decyduję się z powodu wyjątkowych wzorów ale również ważnym aspektem jest atrakcyjna cena. Mozaiki pasują do moich nowoczesnych wnętrz ale i do stylizowanych – tak jak ten HEXAGON , który świetnie wkomponował się do łazienki z masą dekoracji. Jego kształt fantastycznie uzupełnia się z kryształowymi dodatkami baterii łazienkowej.

EnDecoration Projektowanie Wnętrz

Edyta Niewińska


W projekcie kuchennym ELEGANCE, w którym utrzymaliśmy nowojorski styl na ścianie kuchennej, zastosowaliśmy piękną mozaikę DUNIN, która jest wykonana z kamienia naturalnego (marmuru) wyciętego bardzo dokładnie z poszanowaniem geometrii elementów szewronowych. Mozaika została równomiernie ułożona na siatce, więc jest bardzo łatwa w montażu, a ponadto cięcie jest dość proste za pomocą dobrej jakości piły. Ten mozaikowy wzór przyciąga wzrok, będąc wyjątkową ozdobą na ścianie, podkreślając elegancję mebli kuchennych.

HOUSE LOVES

Karolina Zagrodzka


Moim zdaniem Dunin jest numerem jeden w kategorii mozaik – staranne wzornictwo, niepowtarzalne kolory i produkt dobrej jakości! Czego chcieć więcej?

KM Wnętrza

Katarzyna Moszara

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

Obserwuj nas: