#opinie


Z mozaikami Dunin pracuję od kilku lat. Za wyborem tej firmy decyduję się z powodu wyjątkowych wzorów ale również ważnym aspektem jest atrakcyjna cena. Mozaiki pasują do moich nowoczesnych wnętrz ale i do stylizowanych – tak jak ten HEXAGON , który świetnie wkomponował się do łazienki z masą dekoracji. Jego kształt fantastycznie uzupełnia się z kryształowymi dodatkami baterii łazienkowej.

EnDecoration Projektowanie Wnętrz

Edyta Niewińska


W projekcie kuchni ELEGANCE która utrzymana jest w stylu nowojorskim na fartuchu kuchennym użyłam przepięknej mozaiki DUNIN, która wykonana jest z bardzo dokładnie przyciętego naturalnego w chevron kamienia (marmuru). Równo ułożona na siatce mozaika okazała się bardzo prosta w montażu, a dodatkowo jej docinanie jest dość proste przy użyciu dobrej jakości piły. Wzór mozaiki przyciąga wzrok i jest unikatową ozdobą na ścianie, która podkreśla elegancję zabudowy kuchennej.

HOUSE LOVES

Karolina Zagrodzka


Dunin to według mnie numer jeden w kategorii mozaiki – przemyślany design, nietuzinkowa kolorystyka i dobry jakościowo produkt! Czego chcieć więcej?

KM Wnętrza

Katarzyna Moszara

Zamów próbkę

Jesteś zainteresowany naszymi produktami?

Nie możesz się zdecydować, który produkt będzie lepiej pasował do Twojego projektu? Chcesz poznać bliżej jakość naszych mozaik i płytek? Zamów próbkę dowolnego produktu z naszych kolekcji!

zamów próbkę

Pobierz pliki

Pobierz nasze katalogi i instrukcje montażu

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

Obserwuj nas: