Nowe kształty, nowe kolory, nowa kolekcja KitKat - DUNIN

Nowe kształty, nowe kolory, nowa kolekcja KitKat

Kolekcja KitKat to najnowsza propozycja do wykończeń wnętrz w stylu japandi, modern scandi czy nawet klasycznym. Podłużne elementy o wklęsłej strukturze dają efekt trójwymiarowości, który w połączeniu z punktowym oświetleniem stworzy ciekawą kompozycję na ścianie w kuchni, czy łazience. 

Pięć kolorów nowych wzorów KitKat to Pepper Matt, o delikatnie nakrapianej powierzchni w kolorze złamanej bieli, klasyczny White Matt w wersji matowej, tak jak Carrara Matt. Dla równowagi turkusowa mozaika Beryl oraz ciemnoszara nakrapiana Grey są dostępne w połysku. 

 

Pierwsze opinie o kolekcji mieliśmy okazję usłyszeć podczas targów Architect@Work w Warszawie, gdzie przedpremierowo pokazaliśmy architektom nowe produkty. Wklęsła powierzchnia, dobór kolorów i przede wszystkim ich “stikowaty” kształt urzekł odwiedzających jeszcze na długo przed wprowadzeniem mozaik na nasz magazyn. Bardzo nas ucieszył tak pozytywny odbiór nowej kolekcji! 

 

Mozaiki z kolekcji KitKat stanowią połączenie wklęsłej struktury, modnego kształtu i klasycznych kolorów, które będą świetnym uzupełnieniem dla różnorodnych projektów wnętrz.

Te niewielkie elementy pozwolą na urozmaicenie fartucha kuchennego nowoczesnej kuchni, ułożenie ciekawego tła za podświetlanym lustrem w łazience, piękną grę światła we wklęsłej powierzchni a także pozostanie w modnych trendach na dłużej.

Dzięki wąskim elementom ta mozaika sprawdzi się przy wszelkiego rodzaju obłościach, zaokrągleniach nie tylko na ścianach. Coraz częściej widzimy, jak mozaiki o kształcie wąskich patyczków stosowane są na wyspach kuchennych czy jako obłożenie brzegów wanny.

 

Zamknij