Perły Ceramiki EU dla kolekcji Lordy - DUNIN

Perły Ceramiki EU dla kolekcji Lordy

Kolekcja mozaik Lordy nagrodzona aż dwiema Perłami Ceramiki UE. Produkty zostały docenione za eleganckie i wyróżniające się wzornictwo, bogactwo detali oraz doskonałą jakość.

23 marca w Warszawskim Domu Technika NOT, odbyła się uroczysta Gala Laureatów, organizowana od 2004 roku przez kwartalnik “Wokół płytek ceramicznych”. 

Konkurs Perły Ceramiki UE, ma na celu wyróżnienie oryginalnych kolekcji płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku. Konkurs nagradza producentów zaangażowanych w projektowanie, wdrażanie i promowanie płytek ceramicznych, a także uhonorowuje kolekcje wyróżniające się oryginalnym wzornictwem, bogactwem elementów dekoracyjnych i wyborem formatów. Formuła konkursu została rozszerzona, a profesjonalne jury wybiera Perły Ceramiki Dystrybutorów spośród nominowanych kolekcji, które odniosły na rynku największy sukces sprzedażowy.

W tym roku nominowana, najnowsza kolekcja mozaik gresowych Lordy zwyciężyła aż dwie nagrody – Perłę Ceramiki EU oraz Perłę Ceramiki Dystrybutorów.


Jury zachwyciło się detalami i dekoracyjnymi elementami, w szczególności precyzyjnie wyciętymi kształtami techniką WaterJet. Mozaiki wykonane są z polerowanego gresu imitującego marmur. W kolekcji dostępne są cztery różnorodne kształty, trzy z nich przeznaczone są na ściany i podłogi, swoją stylistyką nawiązując do okresu ArtDeco, a jeden, zawierający elementy ze szczotkowanego aluminium przeznaczony jest na ściany. Złote aluminiowe strzałki w mozaice Hillson Carrara GP zachwyciły nie tylko Jury konkursu, ale także dystrybutorów, którzy dostrzegli olbrzymi potencjał sprzedażowy całej kolekcji.

Zamknij