Fuzja świata wnętrz i mody w salonie MERA - DUNIN

Fuzja świata wnętrz i mody w salonie MERA

Początek września obfituje w wydarzenia! Ten miesiąc
rozpoczęliśmy od ekskluzywnego eventu w nowo otwartym salonie MERA w Katowicach. Razem z Karoliną Zagrodzką HOUSE LOVES, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym wieczorze.


Salon łazienek MERA otworzył nowy showroom, tym razem w Katowicach. To kolejna lokalizacja na mapie naszego kraju, w której można znaleźć akcesoria oraz materiały wykończeniowe łazienek klasy premium. Nie przypadkiem więc natraficie tam również na mozaiki DUNIN.
FASHION & DESIGN, bo taką nazwę nosiło to wydarzenie, miało stanowić połączenie dwóch światów: wnętrz i mody. Jak się okazuje, nie są one od siebie tak odległe, jak mogłoby się wydawać i właśnie 6.09.2023 mieliśmy się o tym przekonać.

Spotkanie otworzyła prezentacja Karoliny Zagrodzkiej, w której podzieliła się ona swoją koncepcją kolekcji i kulisami jej powstawania. Mozaiki ceramiczne z najnowszej kolekcji DUNIN x HOUSE LOVES zobaczycie nie tylko na wzornikach, ale także w boksie ekspozycyjnym. MERA zaprezentowała w nim praktyczne i stylowe rozwiązanie dla niewielkiej, małej toalety, która może pełnić funkcję gościnnej. Odcienie bieli i beżu w towarzystwie klasycznej armatury i ceramiki wpisują się idealnie w styl klasyczny czy Hamptonowy.

Po iście wnętrzarskim starcie przyszła kolej na modę, gdzie Anna Drabczyńska zaprezentowała unikatowe autorskie kolekcje odzieży w trzech odrębnych wejściach. Wieczór uświetnił także koncert Koliny Violin, grającej na skrzypcach elektrycznych.
Jako partner organizatorów przygotowaliśmy dla uczestników konkurs w formie quizu, w którym trzeba było się wykazać nie tylko wiedzą, ale i też refleksem. Spośród kilkudziesięciu osób, odpowiadających na nasze pytania wyłoniliśmy troje zwycięzców, a główną nagrodę zdobyło Rudy Design – studio projektowania wnętrz z Katowic.

W spotkaniu wzięło udział wielu przedstawicieli handlowych znanych marek a także projektantów wnętrz i architektów. Jesteśmy zdania, że była to niesamowicie udana impreza branżowa, dzięki której mogliśmy spotkać całe mnóstwo interesujących osób. Dziękujemy organizatorom za niezapomniany wieczór i mamy nadzieję, że już niedługo znów się zobaczymy!

Zamknij