Co w branży piszczy? Piknik Architekta 2023 - DUNIN

Co w branży piszczy? Piknik Architekta 2023

Tegoroczny Piknik Architekta zorganizowany przez Architekt Pro był nie mniej spektakularny, co zeszłoroczna edycja. DUNIN był partnerem tego wydarzenia już po raz drugi!

19 września 2023 w Fortecy Kręgliccy w Warszawie spotkaliśmy się w bardzo profesjonalnej i towarzyskiej atmosferze z szerokim gronem projektantów i projektantek wnętrz oraz architektami. Na początku mieliśmy okazję trochę bliżej się poznać i wymienić doświadczeniami, by później stanąć oko w oko podczas merytorycznych warsztatów.  

Formuła Pikniku Architekta pozwala na swobodny networking pomiędzy partnerami wydarzenia, partycypującymi firmami oraz uczestnikami spotkania. Jako DUNIN z Karoliną Zagrodzką z HOUSE LOVES mieliśmy więc pełne ręce roboty! Satysfakcja architektów, dostarczanie im wiedzy i wyposażanie ich w niezbędne narzędzia do pracy, są dla nas niezwykle ważne. 

Dlatego właśnie stworzyliśmy warsztat Biznes Architekta vol.2, w którym na przykładzie sukcesu najnowszej kolekcji DUNINxHOUSE LOVES dzieliliśmy się cennymi wskazówkami dotyczącymi tworzenia własnych kolekcji dla znanej marki. 

Z opinii słuchaczy, którzy wypełnili całą przeznaczoną dla nas salę, treści, których wysłuchali, zainspirowały ich do nowych pomysłów i działania. Czy oznacza to kolejny sukces DUNIN? Śmiemy twierdzić, że tak! Kierując się słowami Marka Victora Hansena “Sukces nie jest przedsięwzięciem solowym – trzeba go dzielić z innymi.” wspieramy architektów i dostarczamy im nie tylko próbki mozaik, wzorniki czy tekstury, ale też wartościową wiedzę, którą każdy może na swój własny, indywidualny sposób wykorzystać. 

Dzięki tym tajnikom i kulisom powstawania kolekcji DUNINxHOUSE LOVES mamy nadzieję, że już niedługo będziemy świadkami powstawania kolejnych niesamowitych projektów wnętrz, połączeń funkcjonalności z elegancją, kreatywnością i najwyższą jakością. A jesteśmy przekonani, że to tylko kwestia czasu.

Dziękujemy za wspaniałe wydarzenie, zrzeszające pomysłowych i przedsiębiorczych ludzi. Miejmy nadzieję, że do zobaczenia za rok! 

Zamknij