Q Grade Lagoon

384,00  szt.

Zestaw 8 płytek, które tworzą mozaikę o różnym natężeniu kolorystycznym. Q Grade Lagoon to mix kolorów, w którym w zależności od danego stopnia, wybija się mocniej biały, bądź któryś z przedstawionych propozycji z serii Q Lagoon. Mozaika została wykonana z wysokiej jakości szkła, a wykorzystany materiał sprawia, że kompozycja nie absorbuje wody. Idealne zastosowanie na podłogę i ściany. Kompozycja charakteryzuje się łatwym montażem, ze względu na zastosowanie siatki z włókna szklanego. Seria  z ponad przeciętnym zastosowaniem, wpasuje się w przestrzenie basenowe, hotelowe, a także Wellness&SPA

  • Łatwy montaż: Mozaika zamontowana na siatce z włókna szklanego umożliwia szybki i prosty montaż.
  • Elegancki design: Gładkie, błyszczące wykończenie w mixie kolorystycznym nadaje ciekawej aranżacji.
  • Wysoka jakość szkła: Płytki wykonane z materiału nie absorbującego wody, co zapewnia długowieczność i łatwość w utrzymaniu czystości.
  • Unikatowe zestawienia: Mix płytek na siatce sprawia, że kompozycje charakteryzują się unikatowym wzorem.

Q Grade Lagoon to płytki, z których możesz stworzyć indywidualny, spersonalizowany projekt. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów. 

Dostępny

Dodaj do ulubionych
Informacje o produkcie
Ilość sztuk na 1m2
9,35
Grubość
4 mm
Kolekcja
Q Series
Kolor
biały, zielony
Materiał
szkło
Nasiąkliwość
0%
Powierzchnia
błyszcząca
Producent
DUNIN
Szerokość fugi
2 mm
Waga plastra
0,7 kg
Wymiar elementu
20x20 mm
Wymiar plastra/płytki
32,7x263 cm
Zastosowanie
Na podłogę, Na ściany
Kod EAN
5901289391740
Kształt
Kwadrat
Do pobrania
Instrukcja montażu
Kalkulator
Ilość m²
 m²
Potrzebna ilość
 szt.
* zalecamy doliczyć zapas ok. 10%

Łamiemy aranżacyjne ograniczenia i linią produktów Q Series przenosimy estetykę mozaiki basenowej, ściennej oraz podłogowej na wyższy poziom designu. Dostępne w naszych katalogach płytki potrafią przybierać bardzo odmienne wzory, od spójnych kolorystycznie, przez gradację po różnego rodzaju wzory. Produkty Q Series cechują się ponadprzeciętnymi funkcjonalnościami, np. konkretne modele mają właściwości antypoślizgowe. Dzięki szklanym mozaikom DUNIN będziesz mógł puścić wodze fantazji i cieszyć się dobrze spersonalizowanym wnętrzem.

Wybieraj bez ograniczeń

Mozaiki Q Series wymazują hasło „ograniczenia” ze słownika. Sięgając po te niezwykłe mozaiki, zyskasz aranżacyjny komfort na wielu polach w kontekście przestrzeni basenowej, SPA, Wellness. Po pierwsze, katalog dostępnych produktów jest pełen kolorystycznego przepychu. Zdecydować możesz się zarówno na jednokolorowe, jak i wielobarwne propozycje o rozmaitych odcieniach. Od Ciebie zależy, czy postawisz na tradycyjną biel i czerń, czy też dasz się ponieść fantazji, sięgając po opcje m.in. pomarańczowe lub żółte. Projektanci mozaiki Q Series stworzyli dodatkowo produkty prezentujące konkretne obrazy. W sumie na katalogi linii Q Series składa się kilkadziesiąt możliwości, które pozwolą dopasować wzór idealny do każdej niemal przestrzeni.

Zastosowanie mozaiki Q Series

Mozaika Q Series to specjalny produkt, który powstaje na bazie szkła kwarcowego według bardzo rygorystycznych norm w trakcie szczegółowo nadzorowanego procesu. Wszystko po to, aby płytki posiadały dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechanicznie oraz odporność na działanie wody. Mozaiki Q Series wyróżniają się dodatkowo certyfikatami potwierdzającymi ich wysokiej klasy właściwości antypoślizgowe. Dzięki tym atutom mogą być bez obaw montowane nie tylko w domach, przede wszystkim dedykowane są jednak przestrzeniom użyteczności publicznej, jak baseny, hotele czy też SPA. Sprawdzą się w roli efektownej dekoracji łazienek, saun oraz brodzików. Położysz je zarówno na powierzchniach ściennych, jak i podłogach, mających stały kontakt z wodą. Dodajmy, że w DUNIN oferujemy wykonanie wzorów na indywidualne zamówienie.