Octagon White 95 matt

44,00  szt.

Białe, matowe płytki oktagonalne przeplatane czarnymi kwadratami, ułożone na siatce z włókna szklanego w formie mozaiki. Klasyczny czarnobiały wzór, doskonały na podłogi.

  • gresowa
  • matowa powierzchnia
  • klasyczny wzór

Dostępny

Zamów próbkę
Dodaj do ulubionych
Informacje o produkcie
Ilość sztuk na 1m2
11,98
Grubość
6 mm
Kolekcja
Arabesco
Kolor
biały, czarnobiały
Materiał
gres
Nasiąkliwość
0,5%
Powierzchnia
matowa
Producent
DUNIN
Szerokość fugi
2 mm
Waga plastra
1,05 kg
Wymiar elementu
95x95mm
Wymiar plastra/płytki
28,9x28,9 cm
Zastosowanie
Na podłogę, Na ściany
Kod EAN
5901289395649
Kalibrowane
tak
Kształt
Arabeska
Do pobrania
Instrukcja montażu
Kalkulator
Ilość m²
 m²
Potrzebna ilość
 szt.
* zalecamy doliczyć zapas ok. 10%

Przełamują schematy, wprowadzając do wnętrz powiew modnej świeżości. Mozaiki gresowe Arabesco, choć są unikatowe, dobrze wpisują się w aktualne trendy w wykończeniu wnętrz. Ich nieoczywiste kształty dają olbrzymie możliwości aranżacyjne, pozwalając puścić wodze designerskiej fantazji zarówno w przypadku domu, jak i firmy. Bez problemu każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w DUNIN modele z motywami charakterystycznymi dla europejskiej kultury, ale też produkty z orientalnymi akcentami, jak mozaiki w kształcie marokańskich koniczyn.

Co kryje seria Arabesco?

Mozaiki i płytki Arabesco nie dają się zamknąć w jednych architektonicznych lub stylistycznych ramach. Stanowią kreatywne połączenie pasujące do wielu stylów, np. włoskiego. W katalogu posiadamy produkty o bardziej geometrycznych kształtach jak modele Mini Octagon oraz konstrukcyjnie opływowe – Mini Arabesco. Dzięki nim łazienki, kuchnie oraz salony zyskają oryginalnego charakteru, ciesząc oko nietypowym wzornictwem. Produkty z linii Arabesco oferujemy w różnych kolorach, dlatego dobrze sprawdzą się w budynkach o rozmaitym przeznaczeniu. Świetnie nadadzą się do domów i mieszkań. Ich potencjał dekoracyjny doda również wartości pomieszczeniom firmowym. Opisywana mozaika jest także polecana dla przestrzeni SPA&Wellness.

Co trzeba wiedzieć o mozaikach i płytkach Arabesco?

Mozaiki Arabesco nadają się zarówno na podłogi, jak i ściany, płytki natomiast stworzono z myślą o powierzchniach ściennych. Obydwa produkty łączy materiał, z którego je wykonano. Jest nim gres. Tworzywo wykazuje znaczną wytrzymałość. Dobrze radzi sobie z uszkodzeniami mechanicznymi lub zarysowaniami, wychodząc zwycięsko z wielu trudnych prób. Elementy gresowe są także odporne na działanie wody. Nie wsiąka ona w głąb tworzywa, podobnie zresztą jak nieczystości, co znacznie ułatwia czyszczenie podłogi lub ściany. Do pielęgnacji wystarczy użyć standardowych środków. Poza tym gres nawet intensywnie użytkowany wolno się ściera, a więc płytki nawet po długim czasie wyglądają bardzo atrakcyjnie. Mozaiki i płytki Arabesco to efektownie wyglądający produkt o praktycznych właściwościach.