Pure White 15

54,00  szt.

Dostępny

Wybierz kolor
Zamów próbkę
Dodaj do ulubionych
Informacje o produkcie
Ilość sztuk na 1m2
10,75
Grubość
10 mm
Kolekcja
Black&White
Kolor
biały, marmurkowy
Materiał
marmur
Nasiąkliwość
≥ 3,5%
Powierzchnia
polerowana
Producent
DUNIN
Szerokość fugi
2 mm
Waga plastra
1,8 kg
Wymiar elementu
15x15 mm
Wymiar plastra/płytki
30,5x30,5 cm
Zastosowanie
Na podłogę, Na ściany
Kod EAN
5907806981456
Kształt
Kwadrat
Do pobrania
Instrukcja montażu
Kalkulator
Ilość m²
 m²
Potrzebna ilość
 szt.
* zalecamy doliczyć zapas ok. 10%

Nieśmiertelna klasyka, która zawsze jest trendy. Przedstawiamy płytki ułożone na siatce w postaci mozaiki z serii Black & White, które zgodnie z nazwą obejmują szeroką gamę produktów w uniwersalnych, eleganckich barwach. Udowadniamy, że jedno lub dwukolorowe potrafią zaskakiwać, tworząc dynamiczne aranżacje. Wielowymiarowe wzory efektownie udekorują podłogę lub ściany, tworząc spójny design. Mozaiki Black & White wykorzystasz na wiele sposobów, dowolnie kreując przestrzeń w salonie, kuchni czy też łazience. Świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach zaprojektowanych w różnym stylu.

Bogaty wybór wzorów

Kolekcja Black & White ma rozmaite oblicza. Jej jedną „twarzą” są jednak ułożone na siatce w postaci mozaiki małe kwadraty, heksagony lub płytki w kształcie jodełki. Z drugiej strony w tej serii nie brakuje zdecydowanie bardziej fantazyjnych propozycji, tworzących kreatywne wzory, wymykające się designerskim schematom. Szczególnie dobrze jest to widoczne w mozaikach dwukolorowych. Są one pełne dynamizmu oraz nieoczywistych połączeń, które hipnotyzują odbiorcę. Wybór wzornictwa jest na tyle bogaty, że bez problemu można dobrać mozaiki Black & White idealnie skrojone wedle własnego gustu. Niezależnie od wyboru są to w 100% eleganckie produkty, subtelnie balansujące na granicy różnych stylów. Dzięki nim mieszkanie lub dom zachwyci wielu!

Marmur zawsze w modzie

Siła kolekcji Black & White kryje się nie tylko w efektownym wzornictwie, ale także wykorzystanym do produkcji mozaik materiale. Postawiliśmy na niezawodny, naturalny marmur, który od setek lat jest synonimem dobrego gustu i niczym nieskażonej elegancji. To niezwykle modne tworzywo, pożądane przez wielu projektantów wnętrz. Jego popularność wiąże się także z właściwościami. Marmur łatwo utrzymać w czystości – pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji i odpowiedniego zabezpieczenia służy przez lata. Dobrze radzi sobie z temperaturą panującą w kuchni lub łazience – materiał jest po prostu wytrzymały. Wybierając naturalny marmur, zyskuje się gwarancję, że to zakup na wiele lat.