Moc inspiracji na Architect@Work w Warszawie - DUNIN

Moc inspiracji na Architect@Work w Warszawie

To już drugi raz, kiedy mieliśmy okazję spotkać się z architektami na Architect@Work w Warszawie. W dniach 15 i 16 maja 2024 roku w EXPO XXI odbyły się prestiżowe targi, które zgromadziły liczne grono przedstawicieli branży architektonicznej.

Dzięki swojej charakterystycznej kompaktowej formule Targi Architect@Work cieszą się ogromną popularnością w całej Europie, przyciągając coraz większe grono odwiedzających. Sposób prezentacji produktów umożliwia uczestnikom spotkanie z każdym wystawcą, co jest unikalną cechą tych targów. W tym roku innowacje DUNIN obejmowały całkowite nowości na rynku mozaik, które cieszyły się wyjątkowym uznaniem wśród architektów i projektantów wnętrz. 

Stoisko DUNIN - miejsce wnętrzarskich inspiracji

W samym sercu mapy targów można było znaleźć stoisko DUNIN, zaprojektowane tak, by w pełni wyeksponować unikatowe kształty i wzory najnowszych kolekcji mozaik. Efektowna, aczkolwiek minimalistyczna w formie, aranżacja pozwoliła na skupienie uwagi na detalach i jakości prezentowanych produktów. Tym razem targi A@W były swego rodzaju premierą nowych mozaikowych propozycji w ofercie DUNIN. 

Trzy wyjątkowe kolekcje, które mieliśmy okazję pokazać na żywo, przyciągały wzrok i uwagę odwiedzających. Nowe mozaiki kamienne wykonane z najwyższej jakości marmuru, zyskały szczególne uznanie. Beige Tartan z kolekcji Manorial, inspirowany klasycznym wzory kraty Burberry, zachwycał precyzją wykonania i unikatowym wyglądem, przywołującym na myśl topowe stylizacje ze świata mody. To połączenie klasyki z nowoczesnością, które przynosi do wnętrz nutę elegancji i stylu. 

Jeśli mowa o mozaikach kamiennych to drugą nowością była nietypowa w kształcie i kolorze mozaika Emperador Rombic Mix. Ta zupełna nowość obejmuje odcienie beżu, czerwieni, zieleni i czerni, wyróżniając się na tle pozostałych produktów w bardziej stonowanych barwach. To zdecydowanie mozaika do odważnych, maksymalistycznych wnętrz, która, jak podkreślali eksperci, doskonale wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie, co można było zauważyć zarówno na A@W jak i na międzynarodowej arenie projektowej.

„Jestem wielką fanką kolekcji Black&White, ale dzisiaj moje serce skradł Emperador w kolorze” – przyznała przedstawicielka Yo Home Design, podkreślając wyjątkowość i innowacyjność oferty DUNIN.

 

Na wyjątkową uwagę zasługuje również kolekcja ARCADO, która na tym wydarzeniu po raz pierwszy ujrzała światło dzienne. Ta premierowa kolekcja mozaik to ceramiczne elementy typu shield w czterech wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do zamierzonej stylistyki wnętrza. Ich unikatowy kształt przypomina rzymskie arkady lub tarcze. Wśród czterech nowych kolorów znajdziemy zarówno klasykę, jak i bardziej wyszukane wybarwienia. Płytki pokryte są wzorem marmuru Carrara, który w swoim matowym wydaniu dodaje lekkości i elegancji; kolorowym matowym Terrazzo, nawiązującym do modnego, nieco retro stylu z lastryko w tle, niespotykanym w małych formatach; błyszczącym off-white Camden z delikatną, przecieraną glazurą, który zachwyci wielbicieli marki DUNIN oraz klasyczny matowy biały, dla miłośników prostoty i elegancji. 

Podsumowując, targi Architect@Work po raz kolejny zachwyciły zarówno pod kątem organizacyjnym, jak i ilością odwiedzających. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego prestiżowego wydarzenia i liczymy, że kolejne edycje będą równie udane, a co najważniejsze, że znów będziemy mogli z Wami się spotkać! Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i mamy nadzieję, że widzimy się za rok!

Zamknij