Emperador Rombic Mix

79,00  szt.

Dostępny

Zamów próbkę
Dodaj do ulubionych
Informacje o produkcie
Ilość sztuk na 1m2
11,49
Grubość
9 mm
Kolekcja
Travertine+Emperador
Kolor
wielokolorowy
Materiał
marmur
Nasiąkliwość
≥ 3,5%
Powierzchnia
polerowana
Producent
DUNIN
Szerokość fugi
2 mm
Waga plastra
1,8 kg
Wymiar elementu
93x55 mm
Wymiar plastra/płytki
29,5x29,5 cm
Zastosowanie
Na podłogę, Na ściany
Kod EAN
5901289397087
Kształt
Romb
Do pobrania
Instrukcja montażu
Kalkulator
Ilość m²
 m²
Potrzebna ilość
 szt.
* zalecamy doliczyć zapas ok. 10%

Zależy Ci na ponadczasowej elegancji i nadaniu pomieszczeniom luksusowego charakteru? Wybierz mozaiki i płytki z linii Travertine + Emperador. To najwyższej jakości wyroby z naturalnego marmuru oraz trawertynu. W DUNIN tym klasycznym materiałom nadaliśmy nowoczesnego sznytu, jeszcze bardziej podnosząc ich już i tak imponującą wartość aranżacyjną. Zaprojektowane przy ich wykorzystaniu wnętrza zachwycają prostą, choć jednocześnie bogatą estetyką. Mozaiki Travertine + Emperador można kłaść zarówno na ścianach, jak i podłogach.

Zawsze modne, zawsze efektowne

Marmur i trawertyn należą do materiałów, których walory estetyczne bronią się same. Mimo że trendy wykończenia wnętrz szybko się zmieniają, nieustannie pozostają na aranżacyjnym topie, mając sporo zwolenników. Nie może być zresztą inaczej, bo mozaiki Travertine + Emperador prezentują się po prostu bardzo efektownie. Ich pełne głębi kolory oraz fantazyjne, naturalnie występujące wzory uderzają od pierwszego spojrzenia, a oczarowanie nimi w miarę upływu czasu jedynie wzrasta. Czuć w nich surową formę naturalnego kamienia, który emanuje wytrzymałością oraz obietnicą wielu lat bezproblemowego użytkowania. Produkty z linii Travertine + Emperador z czystym sumieniem można polecić nie tylko do domów, ale także np. hoteli, przestrzeni SPA i Wellness, klubów i restauracji, gdzie będą poddane intensywnej eksploatacji.

Marmur i trawertyn – pięknie i funkcjonalnie

Naturalne kamienie dekoracyjne w postaci trawertynu i marmuru stanowią obietnicę wygody w codziennej pielęgnacji. Ich utrzymanie w czystości nie nastręcza problemów, a ewentualnie usuwanie zabrudzeń odbywa się szybko oraz przy wykorzystaniu zwykłych środków czyszczących. Poza tym odpowiednio zaimpregnowany marmur dobrze przewodzi ciepło oraz dość skutecznie opiera się wodzie. Chociażby z tego powodu oferowane produkty nadają się nie tylko do domów, ale także do większych przestrzeni przemysłowych i komercyjnych. Mozaiki i płytki Travertine + Emperador będą stanowić zakup na wiele lat. Ich żywotność pozytywnie zaskoczy nawet najbardziej wymagających krytyków, ponieważ do ich produkcji wykorzystano najlepszej jakości naturalne kamienie, które poddano nowoczesnej obróbce. Postaw na luksus oraz elegancję w przyjaznej cenie!