Mozaiki i płytki Zen » DUNIN
54

sheds plans Interior Design Ideas for Home Hip Roof Shed Plans 10×18 Clerestory Dormer Shed Plans 20×12 Bali Out Call Message kingdom357 gospin123 kontes123 pasar123 raja123 respin123 sakti123 virgo123 cuan123 bule77

Jednym zakupem możesz wprowadzić naturę do swojego domu. Mozaiki i płytki z serii Zen pozwolą stworzyć harmonijne wnętrza, idealne do odpoczynku lub pracy w relaksujących warunkach. Naturalne kamienie dają olbrzymie możliwości aranżacyjne. Możesz zdecydować się na klasyczne wzory o jednym kolorze lub zaczerpnąć z kreatywności przyrody jeszcze większymi garściami, wybierając wielobarwne propozycje o nieregularnych wzorach. Proponujemy najlepszej jakości mozaiki i płytki Zen wykonane z m.in.: marmuru, trawertynu, kwarcytu czy też łupka.

Pozytywna energia prosto z natury

Nie od dziś wiadomo, że przebywanie w otoczeniu natury sprzyja lepszemu samopoczuciu człowieka, ale w codziennym życiu trudno o systematyczne obcowanie z przyrodą. Teraz taką enklawę stworzysz bez problemu w swoim domu lub firmie, dzięki mozaikom i płytkom Zen. Kamienie wykorzystane do ich produkcji przybierają najróżniejsze kształty. Rzeźbione przez niewidzialną rękę natury cieszą oko, dając uczucie harmonii i przestrzeni. Ich cechą szczególną jest również matowa powierzchnia, która nadaje estetycznego designu całym pomieszczeniom. Najwyższej jakości naturalne kamienie mogą pochwalić się istotnymi funkcjonalnościami. Są wytrzymałe w codziennym użytkowaniu. Poza tym cechują się znaczną żywotnością. Produkty Zen bez większych problemów utrzymasz w czystości.

Uniwersalne w zastosowaniu

Naturalny kamień jest „przyjacielem” większości wnętrz. Dobrze pasuje do pomieszczeń o rozmaitym charakterze, zaczynając od salonu, idąc przez kuchnię, a kończąc na łazience. Mozaiki i płytki Zen zamontujesz również na zewnątrz budynków, w tym w miejscach narażonych na działanie wody, jak np. taras lub ogród. Sprawdzą się w pokojach zaprojektowanych w różnym stylu, tworząc z nimi spójny design. Warto pamiętać, że mozaiki i płytki Zen wymagają specjalistycznej chemii. Najlepszym i najbardziej bezpiecznym wyborem będą środki z serii Techn!k dedykowane produktom DUNIN. Znajdziesz je w naszych katalogach. Dzięki nim odpowiednio zaimpregnujesz powierzchnie naturalnych kamieni lub nadasz im dodatkowych efektów. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami

Obserwuj nas: