Pure Black 48 Matt

48,00  szt.

Dostępny

Zamów próbkę
Dodaj do ulubionych
Informacje o produkcie
Ilość sztuk na 1m2
10,75
Grubość
10 mm
Kolekcja
Zen
Kolor
czarny
Nasiąkliwość
≥ 3,5%
Powierzchnia
matowa
Producent
DUNIN
Szerokość fugi
3,5 mm
Waga plastra
2,2 kg
Wymiar elementu
48x48 mm
Wymiar plastra/płytki
30,5x30,5 cm
Zastosowanie
Na podłogę, Na ściany
Kod EAN
5901289391924
Kształt
Kwadrat
Do pobrania
Instrukcja montażu
Kalkulator
Ilość m²
 m²
Potrzebna ilość
 szt.
* zalecamy doliczyć zapas ok. 10%

Jednym zakupem możesz wprowadzić naturę do swojego domu. Mozaiki i płytki z serii Zen pozwolą stworzyć harmonijne wnętrza, idealne do odpoczynku lub pracy w relaksujących warunkach. Naturalne kamienie dają olbrzymie możliwości aranżacyjne. Możesz zdecydować się na klasyczne wzory o jednym kolorze lub zaczerpnąć z kreatywności przyrody jeszcze większymi garściami, wybierając wielobarwne propozycje o nieregularnych wzorach. Proponujemy najlepszej jakości mozaiki i płytki Zen wykonane z m.in.: marmuru, trawertynu, kwarcytu czy też łupka.

Pozytywna energia prosto z natury

Nie od dziś wiadomo, że przebywanie w otoczeniu natury sprzyja lepszemu samopoczuciu człowieka, ale w codziennym życiu trudno o systematyczne obcowanie z przyrodą. Teraz taką enklawę stworzysz bez problemu w swoim domu lub firmie, dzięki mozaikom i płytkom Zen. Kamienie wykorzystane do ich produkcji przybierają najróżniejsze kształty. Rzeźbione przez niewidzialną rękę natury cieszą oko, dając uczucie harmonii i przestrzeni. Ich cechą szczególną jest również matowa powierzchnia, która nadaje estetycznego designu całym pomieszczeniom. Najwyższej jakości naturalne kamienie mogą pochwalić się istotnymi funkcjonalnościami. Są wytrzymałe w codziennym użytkowaniu. Poza tym cechują się znaczną żywotnością. Produkty Zen bez większych problemów utrzymasz w czystości.

Uniwersalne w zastosowaniu

Naturalny kamień jest „przyjacielem” większości wnętrz. Dobrze pasuje do pomieszczeń o rozmaitym charakterze, zaczynając od salonu, idąc przez kuchnię, a kończąc na łazience. Mozaiki i płytki Zen zamontujesz również na zewnątrz budynków, w tym w miejscach narażonych na działanie wody, jak np. taras lub ogród. Sprawdzą się w pokojach zaprojektowanych w różnym stylu, tworząc z nimi spójny design. Warto pamiętać, że mozaiki i płytki Zen wymagają specjalistycznej chemii. Najlepszym i najbardziej bezpiecznym wyborem będą środki z serii Techn!k dedykowane produktom DUNIN. Znajdziesz je w naszych katalogach. Dzięki nim odpowiednio zaimpregnujesz powierzchnie naturalnych kamieni lub nadasz im dodatkowych efektów. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.