Mozaiki i płytki Tritone » DUNIN
0

sheds plans Interior Design Ideas for Home Hip Roof Shed Plans 10×18 Clerestory Dormer Shed Plans 20×12 Bali Out Call Message kingdom357 gospin123 kontes123 pasar123 raja123 respin123 sakti123 virgo123 cuan123 bule77

Nadają się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Mowa o płytkach ceramicznych Tritone, idealnie pasujących na ściany np. do kuchni lub łazienki. Produkt jest dostępny w różnych kolorach, m.in. ponadczasowej bieli lub klasycznej czerni. To od indywidualnych oczekiwań zależy, czy seria Tritone ma rozświetlić salon, czy też stworzyć nieco ciemniejsze, bardziej klimatyczne wnętrze. Płytki ceramiczne Tritone mają uniwersalny kształt, który będzie pasował do różnych stylów. Dodatkowym atutem jest ich trójwymiarowy charakter. Pojedyncza płytka ma wymiary 75 × 227 mm.

Zabawa formą

Płytki ceramiczne Tritone otwierają drzwi do niebanalnych aranżacji pomieszczeń. Produkt można wykorzystać na wiele sposobów. Może stanowić główny element wystroju, nadając ton całemu wnętrzu lub stać się uzupełnieniem dla dekoracji pełnej efektownych akcentów. W razie konieczności produkt służy również przełamaniu konwencji. Płytki Tritone łatwo wpasowują się zarówno w warunki domowe, jak i te panujące w przestrzeniach komercyjnych. Dzięki nim znacznie zwiększy się poziom atrakcyjności ścian, a co za tym idzie – komfort przebywania w pokoju. Tritone to najwyższej klasy płytki ceramiczne. Stworzono je z najlepszych materiałów, co bezpośrednio przekłada się na znaczną wytrzymałość, czyli tym samym sporą żywotność.

Funkcjonalne w użytkowaniu

Po zamontowaniu płytki ceramiczne Tritone nie tylko prezentują się efektownie, ale także pozostają przyjazne w eksploatacji. Nie wymagają specjalnej konserwacji, wystarczy ograniczyć się do standardowej pielęgnacji dla tego typu dekorów. Warto sięgać po środki przeznaczone do powierzchni ceramicznych i nie stosować mocnych detergentów na bazie kwasów. Odpowiednio użytkowane płytki Tritone zachowują atrakcyjny design przez wiele lat. W przypadku wątpliwości można łatwo i szybko zamówić próbki ww. płytek oraz bezpośrednio przetestować je w domowych lub komercyjnych warunkach. Tritone to propozycja, która łamie stereotypy i pozwala wyjść poza schematy.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami

Obserwuj nas: