Tritone Sapphire 01

9,20  szt.

Błyszcząca, niebieska płytka ceramiczna w kształcie przedłużonego heksagonu. Nowoczesny i ponadczasowy design.

  • płaska powierzchnia
  • ciekawy, nowoczesny kształt
  • można łączyć z innymi z kolekcji tworząc kompozycje 3D

Dostępny

Wybierz kolor
Zamów próbkę
Dodaj do ulubionych
Informacje o produkcie
Ilość sztuk na 1m2
71,43
Grubość
7 mm
Kolekcja
Tritone
Kolor
niebieski
Materiał
ceramika
Nasiąkliwość
≤10%
Powierzchnia
błyszcząca
Producent
DUNIN
Wymiar plastra/płytki
7,5x22,7 cm
Zastosowanie
Na ściany
Kod EAN
5901289395328
Kalibrowane
tak
Kształt
Hexagon
Do pobrania
Instrukcja montażu
Kalkulator
Ilość m²
 m²
Potrzebna ilość
 szt.
* zalecamy doliczyć zapas ok. 10%

Nadają się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Mowa o płytkach ceramicznych Tritone, idealnie pasujących na ściany np. do kuchni lub łazienki. Produkt jest dostępny w różnych kolorach, m.in. ponadczasowej bieli lub klasycznej czerni. To od indywidualnych oczekiwań zależy, czy seria Tritone ma rozświetlić salon, czy też stworzyć nieco ciemniejsze, bardziej klimatyczne wnętrze. Płytki ceramiczne Tritone mają uniwersalny kształt, który będzie pasował do różnych stylów. Dodatkowym atutem jest ich trójwymiarowy charakter. Pojedyncza płytka ma wymiary 75 × 227 mm.

Zabawa formą

Płytki ceramiczne Tritone otwierają drzwi do niebanalnych aranżacji pomieszczeń. Produkt można wykorzystać na wiele sposobów. Może stanowić główny element wystroju, nadając ton całemu wnętrzu lub stać się uzupełnieniem dla dekoracji pełnej efektownych akcentów. W razie konieczności produkt służy również przełamaniu konwencji. Płytki Tritone łatwo wpasowują się zarówno w warunki domowe, jak i te panujące w przestrzeniach komercyjnych. Dzięki nim znacznie zwiększy się poziom atrakcyjności ścian, a co za tym idzie – komfort przebywania w pokoju. Tritone to najwyższej klasy płytki ceramiczne. Stworzono je z najlepszych materiałów, co bezpośrednio przekłada się na znaczną wytrzymałość, czyli tym samym sporą żywotność.

Funkcjonalne w użytkowaniu

Po zamontowaniu płytki ceramiczne Tritone nie tylko prezentują się efektownie, ale także pozostają przyjazne w eksploatacji. Nie wymagają specjalnej konserwacji, wystarczy ograniczyć się do standardowej pielęgnacji dla tego typu dekorów. Warto sięgać po środki przeznaczone do powierzchni ceramicznych i nie stosować mocnych detergentów na bazie kwasów. Odpowiednio użytkowane płytki Tritone zachowują atrakcyjny design przez wiele lat. W przypadku wątpliwości można łatwo i szybko zamówić próbki ww. płytek oraz bezpośrednio przetestować je w domowych lub komercyjnych warunkach. Tritone to propozycja, która łamie stereotypy i pozwala wyjść poza schematy.