Fat Cube 04

Brak na stanie

Dodaj do ulubionych
Informacje o produkcie
Ilość sztuk na 1m2
Nov,26
Grubość
18 mm
Kolekcja
Glass Mix
Kolor
niebieski
Materiał
szkło
Nasiąkliwość
0%
Powierzchnia
błyszcząca
Producent
DUNIN
Waga plastra
3,1 kg
Wymiar elementu
25x25 mm
Wymiar plastra/płytki
29,8x29,8 cm
Zastosowanie
Na ściany
Kod EAN
5907806981357
Kształt
Kwadrat
Do pobrania
Instrukcja montażu
Kalkulator
Ilość m²
 m²
Potrzebna ilość
 szt.
* zalecamy doliczyć zapas ok. 10%

Prezentując serię Fat Cube, raz jeszcze zapraszamy do świata mozaiki zaskakującego estetyką i formą. Mozaika z tej kolekcji została zaprojektowana tak, aby dawała poczucie głębi obserwowanych wzorów. Efekt dodatkowo potęguje wykorzystanie do jej wykonania grubego szkła. Do designerskiej gry projektanci zaprosili fantazyjne kolory o niejednoznacznej barwie. Mozaika Fat Cube daje pole do designerskiego szaleństwa, które będzie prezentować się elegancko w każdym zestawieniu. Dzięki mozaikom od firmy DUNIN stworzysz przyciągające i zapadające w pamięć powierzchnie ścienne.

Projektuj wielowymiarowo

Specyficzną cechą kolekcji mozaik Fat Cube jest przestrzenny wymiar kostek, z których stworzone zostały mozaiki. Ich wypukła struktura jest przyjemna w dotyku, a zarazem potrafi zmienić optykę całego pomieszczenia. Po mozaikę powinni sięgnąć wszyscy miłośnicy nieoczywistych połączeń, którzy w swoim domu lub przestrzeniach, które projektują, chcą przełamywać designerską nudę oraz wyjść naprzeciw nowym trendom. Mozaiki mają także szereg dodatkowych atutów, których próżno szukać w innych modelach. Ich wygląd potrafi być nieco inny w zależności od perspektywy lub oświetlenia.

Przeznaczone do wnętrz

Mozaiki Fat Cube polecamy kłaść wewnątrz pomieszczeń, wykorzystując dedykowanie środki z linii Chemia Techn!k. Składają się na nią m.in. kleje i fugi, które pozwolą stabilnie związać płytki z podłożem, a tym samym zapewnić im maksymalną żywotność. Poprawnie zamontowane mozaiki posłużą przez wiele lat, a wraz z odpowiednią pielęgnacją, nawet po długim czasie zachowają pierwotny wygląd. Dotyczy to także sytuacji, gdy są poddawane intensywnej eksploatacji. Z tych powodów seria Fat Cube będzie idealna nie tylko do domu, ale także wielu firm. Sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających pomieszczeniach jak: kuchnia, łazienka, sauna.