DUNIN TECHN!K WET STONE EFFECT 500 ml

Dodaj do ulubionych
Informacje o produkcie
Ilość sztuk na 1m2
5
Kolekcja
Dunin Techn!k
Producent
DUNIN
Zastosowanie
impregnat do kamienia
Kod EAN
5901289395489
Kalkulator
Ilość m²
 m²
Potrzebna ilość
 szt.
* zalecamy doliczyć zapas ok. 10%
SKU: dunin-techn!k-wet-stone-effect-500-ml Kategoria: Tag:

Najwyższej jakości mozaiki i płytki wymagają co najmniej tej samej klasy preparatów, gdy chcesz je trwale zamontować. Zadaniu temu sprosta Chemia Techn!k dedykowana produktom firmy DUNIN. Dzięki niej skutecznie osadzisz mozaikę na ścianie lub podłodze, efektywnie wiążąc ją z podłożem. Nasi klienci w tym celu mogą wybrać sprawdzone kleje, fugi i rozpuszczalniki. W ofercie posiadamy również środki przydatne do już wyremontowanych powierzchni, np. impregnaty i oleje, które pomogą zabezpieczyć płytki oraz nadać im dodatkowych efektów wizualnych. Chemia Techn!k to gwarancja udanego remontu.

Zamów solidne kleje i fugi

Na sklepowych półkach można spotkać uniwersalne kleje i fugi, ale gwarancję skuteczności w działaniu zyskasz dopiero, wybierając produkty dla konkretnych rodzajów tworzywa. Lista jest długa, bo mozaiki i płytki mogą być tworzone z np.: kamieni naturalnych, drewna czy też gresu. W DUNIN zadbaliśmy o produkty dedykowane wybranym grupom materiałów. W naszych katalogach znajdziesz m.in. Chemię Techn!k PowerFlex do elementów drewnianych oraz klej Crystal Fix przeznaczony do luster. W katalogach posiadamy też fugi w różnych odcieniach kolorystycznych, które łatwo dostosujesz do koloru zamówionej mozaiki. Oferowane artykuły do prac wykończeniowych zaskoczą Cię nie tylko jakością, ale także bardzo atrakcyjną ceną, połączoną ze znaczną wydajnością.

Oleje oraz impregnaty dla lepszego wyglądu mozaiki

Mozaiki i płytki montuje się na wiele lat, ponieważ to produkty o znacznej wytrzymałości. Niemniej, aby maksymalnie wydłużyć ich żywotność, warto zainwestować w odpowiednie oleje oraz impregnaty Techn!k. Odpowiednio zabezpieczą one tworzywo, wpływając np. na podniesienie odporności materiału, na wilgotność lub zabrudzenia. Należy stosować je systematycznie, co nie sprawia problemu, ponieważ są łatwe w użyciu. Dzięki nim korzystanie z mozaiki będzie maksymalnie komfortowe. To nie wszystkie zalety, bo np. impregnaty potrafią nadać kamieniowi dodatkowych efektów wizualnych. Oferujemy w 100% profesjonalne preparaty, w pełni bezpieczne dla położonej w domu lub firmie mozaiki. W razie problemów z doborem środków zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.