Bottany - nowość inspirowana naturą - DUNIN

Bottany – nowość inspirowana naturą

W ostatnich latach obserwujemy coraz większą popularność mozaik w aranżacji wnętrz. W szczególności te o nietypowych kształtach, jak chociażby mozaiki w kształcie kłosów żyta. To rozwiązanie, które świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach.

Mozaika Bottany, jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje do motywów botanicznych. Jest inspirowana kłosami rośliny, którą znamy wszyscy. Kłosy są symbolem polskiej wsi i tradycyjnej kuchni. Teraz stały się również inspiracją dla projektantów i architektów, którzy wprowadzają je do aranżacji wnętrz.

??? ?????? ᴀɴɴᴀ ʀʏᴄʜᴇʟ

Mozaika Bottany jest dostępna w trzech kolorach: matowym białym, imitującym marmur oraz z zielono-turkusową fantazyjną glazurą. Dzięki temu można ją dopasować do różnych stylów wnętrz. Biały kolor świetnie sprawdzi się w minimalistycznych i nowoczesnych aranżacjach, imitujący marmur będzie idealny do klasycznych, eleganckich pomieszczeń, a zielony kolor doda przytulności i ciepła pomieszczeniom w stylu rustykalnym.

Wykonana z gresu mozaika może być stosowana w wielu miejscach w domu. Będzie prezentować się wspaniale na ścianie w łazience, w kuchni można nią wykończyć przestrzeń pomiędzy szafkami kuchennymi. Można również zastosować ją w innych pomieszczeniach, takich jak salon czy sypialnia, gdzie będzie się pięknie komponować z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno czy kamień.

Kolekcja Bottany daje wiele możliwości aranżacyjnych. Można stosować ją w pojedynkę, tworząc minimalistyczne aranżacje lub zestawiać z innymi materiałami, takimi jak gres, beton czy drewno, co pozwala na stworzenie oryginalnych, niepowtarzalnych wnętrz.

Monoduo studio Pracownia projektowania wnętrz

Mozaika to nowoczesne rozwiązanie, które wnosi do wnętrza elegancję i styl. Daje wiele możliwości aranżacyjnych i pozwala na wykreowanie niepowtarzalnego klimatu. Warto zdecydować się na ten nietypowy materiał, który na pewno przyciągnie uwagę gości i doda uroku Twojemu wnętrzu.

Zamknij