Woodstone Grey Block 48

54,00  szt.

Dostępny

Zamów próbkę
Dodaj do ulubionych
Informacje o produkcie
Ilość sztuk na 1m2
10,75
Grubość
7 mm
Kolekcja
Woodstone
Kolor
szary
Materiał
marmur
Nasiąkliwość
≥ 3,5%
Powierzchnia
polerowana
Producent
DUNIN
Szerokość fugi
3 mm
Waga plastra
1,8 kg
Wymiar elementu
48x17 mm
Wymiar plastra/płytki
30,5x30,5
Zastosowanie
Na podłogę, Na ściany
Kod EAN
5901289392501
Kształt
Prostokąt
Do pobrania
Instrukcja montażu
Kalkulator
Ilość m²
 m²
Potrzebna ilość
 szt.
* zalecamy doliczyć zapas ok. 10%

Nieśmiertelny marmur, od stuleci stosowany do wykończenia wnętrz, także dziś urzeka wyglądem we wnętrzach domów i firm. Stał się synonimem luksusu, ponadczasowej elegancji oraz wyczucia smaku. Dzięki DUNIN potencjał dekoracyjny marmuru osiągnął jeszcze wyższy poziom, co odzwierciedlają mozaiki i płytki z serii Woodstone. Nasz katalog bogaty jest w produkty, które wymykają się znanym formom. Subtelnie bawimy się kształtami oraz kolorami, nadając marmurowi design godny XXI wieku, ale nie zatracając przy tym jego pierwotnego potencjału oraz właściwości.

Prawdziwy marmur

W DUNIN stawiamy na najwyższej jakości materiały. Widać to także w mozaikach i płytkach Woodstone. To oryginalny marmur w całym znaczeniu tego słowa. W przeciwieństwie do produktów go imitujących, oryginalne tworzywo zapewnia szereg korzyści. Przede wszystkim płytki Woodstone są bardzo wytrzymałe. Niełatwo je uszkodzić lub zarysować, dlatego świetnie nadają się na ścianę, ale bez obaw mogą pełnić także swoją funkcję na podłodze, gdzie będą prezentować się równie okazale. Oryginalne marmurowe płytki, pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji dobrze radzą sobie także z zanieczyszczeniami. Nie wnikają one w głąb mozaiki, dzięki czemu brud łatwo usunąć, jeśli mozaika została odpowiednio zaimpregnowana, co jest kluczowe dla jej trwałości. Poza tym marmur skutecznie opiera się wodzie oraz efektywnie przewodzi ciepło. Wszystko to sprawia, że mozaiki i płytki Woodstone sprawdzą się w salonie, kuchni oraz łazience.

Woodstone, czyli wybór do wielu pomieszczeń

Atutem serii Woodstone jest jej różnorodność. Przygotowaliśmy ofertę złożoną z wielu produktów wykonanych z naturalnego kamienia w odcieniach szarości. Szarość będzie pasowała do pomieszczeń utrzymanych w różnym stylu. Spore możliwości wyboru dotyczą też samych wzorów. Proponujemy m.in. geometryczne mozaiki złożone z małych płytek w kształcie kwadratów o rozmaitej wielkości lub efektownych heksagonów. Czekają na Ciebie również marmurowe panele oraz fantazyjne wersje stworzone na bazie okręgów. Mozaiki i płytki Woodstone w każdym przypadku gwarantują estetyczne oraz eleganckie wnętrza.