SM 26

0,00  szt.

Wzór mozaiki wykonywany na indywidualne zamówienie, dostosowany pod wymiar. Mozaika wykonana z kamieni naturalnych (marmurów i trawertynów) metodą artystyczną.

Istnieje możliwość zmiany kolorystycznej, czy innych zmian w projekcie wzoru.

Chcesz znać cenę? Skontaktuj się z nami podając wymiary, a my przygotujemy wycenę i przedstawimy czas realizacji.

Dostępny

Dodaj do ulubionych
Informacje o produkcie
Kolekcja
Medallion
Nasiąkliwość
≥ 3,5%
Producent
DUNIN
Zastosowanie
Na podłogę, Na ściany
Kształt
Nieregularny
Do pobrania
Instrukcja montażu

Jedne z najbardziej efektownych pozycji w katalogach firmy DUNIN o dużym stopniu skomplikowania wzorów – mozaiki Medallion to pełne dynamizmu produkty gwarantujące sporo wrażeń każdemu, kto choć przez chwilę na nie spojrzy. Projektantom udało się bezbłędnie okiełznać bogate wzornictwo płytek, tworząc z nich spójne obrazy przekazujące ciekawe historie. Każdy element mozaiki został przygotowany z dbałością o najmniejsze detale, aby całość kompozycji prezentowała się nienagannie. Mozaiki Medallion wykonano z naturalnych kamieni, co dodatkowo podnosi ich atrakcyjność.

Stwórz wyjątkowe aranżacje

Mozaiki Medallion mają wiele twarzy. Nawet ten sam produkt, ale zastosowany we wnętrzach o różnym stylu, będzie prezentował się zupełnie inaczej ze względu na jego rolę w całej aranżacji. Płytki z serii Medallion dodadzą elegancji każdemu pomieszczeniu, podnosząc jego wizualną wartość. Mogą stanowić np. centralny punkt holu restauracji, hotelowego korytarza lub domowego salonu. Zachwycą gości niepowtarzalnym stylem, który nie znudzi się nawet po wielu latach. Gotowe mozaiki DUNIN dobrze „współpracują” z innymi powierzchniami kamiennymi i drewnianymi. W zestawieniu z nimi oczarowują naturalnym pięknem oraz bogactwem wzorów. Jeśli urzekły Cię płytki Medallion, ale szukasz jeszcze bardziej spersonalizowanego projektu, skorzystaj z możliwości wykonania wzorów na indywidualne zamówienie.

Designerska siła natury

Naturalne kamienie w zasadzie nigdy nie wychodzą z mody. To stały element wewnętrznych oraz zewnętrznych projektów aranżacyjnych, który spotkamy zarówno w domach, jak i firmach. Ich popularność wiąże się z unikatowym designem kamiennego tworzywa. Czuć w nim niewidzialną rękę natury, gdzie przypadek i czas tworzą rzeczy niepowtarzalne. Widać to w mozaikach Medallion. Do ich zaprojektowania wykorzystujemy m.in.: marmur, trawertyn, onyks i łupek. Ich atutem są nie tylko najwyższej jakości walory estetyczne, ale także właściwości. Odpowiednio zaimpregnowane stają się łatwe w czyszczeniu. Dobrze radzą sobie ze skrajnymi temperaturami (np. w ogrodzie) i wodą (np. przy brodzikach). Poza tym mogą pochwalić się znaczną trwałością, a więc będą cieszyć oko przez wiele lat.