PP-042A narożnik dekoracyjny

45,00  szt.

Narożnik ozdobny PP-042A doda elegancji każdej aranżacji. Idealnie łączy się z profilem dekoracyjnym PP-042, tworząc spójną, stylową dekorację ścienną lub sufitową. PP-042A wykonany z wysokiej jakości, twardego poliuretanu jest lekki, łatwy w montażu i odporny na wilgoć i uszkodzenia.

  • można pomalować na dowolny kolor
  • poliuretanowy
  • narożnik profilu dekoracyjnego PP-042

Dostępny

Dodaj do ulubionych
Informacje o produkcie
Grubość
2,1 cm
Kolekcja
Wallstar
Kolor
biały
Materiał
poliuretan
Powierzchnia
farba podkładowa
Producent
DUNIN
Wymiar elementu
150x150 mm
Wysokość
23 cm
Zastosowanie
wewnątrz
Kod EAN
5901289392945
Do pobrania
Instrukcja montażu

Gładkie profile dekoracyjne pozwalają zrezygnować ze schematu jednolitej struktury na rzecz kreatywnych oraz pobudzających wyobraźnię koncepcji. Funkcjonalność produktu ma wiele aspektów. Z jednej strony to świetnie narzędzie dekoracyjne, a z drugiej bardzo praktyczne akcesorium, wykonane w standardzie premium. W katalogach DUNIN umieściliśmy wiele propozycji. Modele różnią się designem, kształtem oraz wielkością, aby bez problemu dostosować listwy do ścian każdego pomieszczenia.

Jakie możliwości dają listwy?

Nie ma zamkniętego katalogu zastosowań listew. Projektanci wykorzystują akcesoria na wiele sposobów, tworząc często z tych samych produktów wnętrza wyglądające zupełnie inaczej. Gładkie profile dekoracyjne pełnią funkcję dodatkowych, niewielkich dekorów dla powierzchni z półkami. Przydają się też w przypadku “czystych” ścian. Dzięki listwom można zmienić nie tylko ich design, ale też nieco pobawić się optyką pomieszczenia. W dużej mierze zastosowanie akcesoriów pozostaje ograniczone pomysłowością autorów. Warto powiedzieć też parę słów o praktycznym wymiarze listew. Dzięki nim można subtelnie ukryć niedoskonałości ściany lub prowadzone wiązki kabli. Gładkie profile dekoracyjne są poza tym doskonałe do wykonania modnych podświetleń LED.

Efektowne i modne dekory

Gładkie profile dekoracyjne są świetnym przykładem produktów, gdzie prostota wykonania jedynie zwiększa wartość estetyczną akcesoriów. Stosunkowo nieskomplikowane żłobienia listew przyjmują różną formę, z jednej strony wyraźnie zwracając uwagę widza i ciesząc oko, a z drugiej nie przytłaczając ilością ozdobnych motywów. Projektanci koncepcje stylistyczne oparli o frezy dające poczucie harmonii. To w pełni eleganckie propozycje przeznaczone do wnętrz o różnych stylach. Sprawdzą się m.in. w ponadczasowych aranżacjach klasycznych lub glamour. Będą także ciekawym dekorem dla wszystkich pokoi utrzymanych w nowoczesnym klimacie. Oferujemy wiele produktów – zdecydować można się np. na prostokątne modele.

Produkowane wyłącznie z najlepszych materiałów

Zakup listew w sklepie DUNIN oznacza gwarancję zadowolenia z jakości produktów. W katalogach umieściliśmy jedynie akcesoria spełniające najwyższe normy w zakresie funkcjonalności oraz standardu wykonania. W efekcie gładkie profile dekoracyjne cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością. Wykazują odpowiednią twardość, a ich przycinanie nie przysparza problemów. Poza tym mogą pochwalić się szeregiem praktycznych atutów. Są wodoodporne, niestraszne im uderzenia lub zmywanie, pozostają łatwe w klejeniu. Dodatkowo zewnętrzna powłoka sztukaterii jest gotowa do malowania jeszcze przed jej zamontowaniem lub już po instalacji. U nas można łatwo przetestować dostępne produkty. Wystarczy zamówić próbkę konkretnych modeli.

Sposób montażu też ma znaczenie

Choć gładkie profile dekoracyjne nie wymagają gruntowania, sposób ich montażu ma olbrzymie znaczenie. Z jednej strony mowa oczywiście o prawidłowej technice, a z drugiej – o zakupie dedykowanych preparatów w postaci klejów i fug. Dopiero one zapewnią sztukaterii odpowiednią trwałość, żywotność oraz właściwy design. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów DUNIN, umieściliśmy w katalogach szereg profesjonalnych produktów montażowych. To niezwykle wydajne pozycje o optymalnej pojemności, łatwe w aplikacji. Wspomniane kleje przydadzą się zarówno do profili ściennych, jak i listew przypodłogowych. Preparaty z serii chemii Techn!k z pewnością pomogą stworzyć niezwykłe aranżacje, zapewniając im odpowiednią wytrzymałość.