MP-241 rozeta sufitowa

Rozeta sufitowa MP-241 wykonana z wysokiej jakości, twardego poliuretanu jest lekka, łatwa w montażu i odporna na wilgoć i uszkodzeznia. Pomalowana farbą podkładową. Elegancka sztukateria DUNIN Wallstar MP-241, pięknie podkreśli żyrandol.

  • można pomalować na dowolny kolor
  • poliuretanowa
  • łatwa w montażu
Dodaj do ulubionych
Informacje o produkcie
Grubość
3 cm
Kolekcja
Wallstar
Kolor
biały
Materiał
poliuretan
Powierzchnia
farba podkładowa
Producent
DUNIN
Wymiar elementu
Φ246 mm
Zastosowanie
wewnątrz
Kod EAN
5901289393690
Do pobrania
Instrukcja montażu
SKU: mp-241 Kategoria: Tagi: ,

Zapraszamy do przyjrzenia się kolejnej propozycji niezwykłej sztukaterii z bogatych katalogów produktów DUNIN. Prezentujemy gładkie medaliony, które odpowiednio potraktowane, staną się prawdziwą ozdobą domowych wnętrz. Medaliony widoczne w tej kategorii są dedykowane głównie lampom, którym nadają wyjątkowego charakteru, stanowiąc dla nich ponadczasowe tło. Pomogą też stworzyć eleganckie aranżacje w pomieszczeniach biurowych, nadając im luksusowego sznytu. Oferujemy produkty, które spełniają rygorystyczne normy jakościowe, a zarazem pozostają zgodne z aktualnymi trendami. Projektanci doceniają je nie tylko za efektowny wygląd, ale też praktyczne funkcjonalności.

Uniwersalny i efektowny dekor

Sztukateria należy do pojęć o szerokiej definicji i obejmuje m.in. listwy, profile oraz właśnie gładkie medaliony. Wyróżnione dekory można stosować we wnętrzach w ramach pojedynczych dekoracji lub tworzyć spójne aranżacje oparte o dodatki zaprojektowane w jednym stylu. Niemniej wcale nie oznacza to konieczności tworzenia jednolitych koncepcji. Gładkie medaliony o białej barwie mogą stanowić kontrast dla ścian w znacznie ciemniejszych kolorach. Od woli projektanta zależy również, czy staną się głównym bohaterem wystroju, czy też jednym z wielu elementów, decydujących o charakterze pomieszczenia. Duża uniwersalność w zastosowaniu i efektowny design medalionów pozwalają na realizację architektonicznych fantazji.

Dekoracyjna siła ukryta w prostym designie

Gładkie profile z pełnym przekonaniem da się zaliczyć do produktów o nienagannej stylistyce. Ich wzornictwo opiera się na przemyślanych frezach, które dzięki pomysłowości projektantów wyglądają jak małe dzieła sztuki. Medaliony mają też niebanalną strukturę. W przyjemny dla oka sposób przełamują schematy, bawiąc się formą. Posiadają również potencjał do wpływania na optykę. Konkretna aranżacja będzie się często prezentować zupełnie inaczej, jeśli wybierze się modele o wklęsłej charakterystyce, zamiast wersji o bardziej wypukłym kształcie. Gładkie medaliony czarują eleganckim stylem, pasującym zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Pomagają stworzyć harmonijny oraz efektowny wystrój pomieszczeń.

Produkty o różnej wielkości

Istotnym atutem medalionów pozostaje ich różnorodność w zakresie konstrukcji. W końcu pokoje w domu lub pomieszczenia w biurze cechują się różnymi kubaturami, dlatego należy zadbać nie tylko o design dodatków, ale także ich odpowiednią wielkość. Zbyt małe, gładkie medaliony mogą optycznie „zniknąć” na dużej ścianie. Z drugiej strony należy wspomnieć, że zbyt duże dekory w mniejszym pokoju zdominują całą aranżację. W DUNIN dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymali produkty zaspokajające różne gusta. Najmniejsze dekory mają średnicę ponad 20 cm. Najbardziej okazałe akcesoria dekoracyjne liczą sobie przeszło 60 cm przekroju. Wystarczy zamówić medaliony dopasowane do konkretnych potrzeb.

Medaliony nadają się do wielu pomieszczeń

Istnieje cała gama argumentów, które przemawiają za wyborem medalionów podczas dekorowania mieszkania. Co najmniej równie długa jest także lista korzyści związanych z funkcjonalnością oraz praktycznością tego rozwiązania. Bazę dla dekorów stanowi POLYSTAR, czyli twardy i wodoodporny materiał. Pomimo tego medaliony nie sprawiają problemów w trakcie przycinania, czy też wykonywania otworów. Dodatkowo zadbano o ich zewnętrzną część, pokrywając dekoracje odpowiednimi preparatami, co umożliwia pomalowanie produktów. Gładkie medaliony pozostają łatwe w klejeniu oraz spoinowaniu. Wystarczy sięgnąć po dedykowane kleje i fugi z serii chemii Techn!k. Dzięki nim sztukateria zwiąże się z podłożem, a zarazem będzie dobrze wyglądać.