MO-461 rozeta sufitowa

220,00  szt.

Rozeta sufitowa MO-461 wykonana z wysokiej jakości, twardego poliuretanu jest lekka, łatwa w montażu i odporna na wilgoć i uszkodzeznia. Pomalowana farbą podkładową. Elegancka sztukateria DUNIN Wallstar MO-461, pięknie podkreśli żyrandol.

  • można pomalować na dowolny kolor
  • poliuretanowa
  • łatwa w montażu

Dostępny

Dodaj do ulubionych
Informacje o produkcie
Grubość
4,5 cm
Kolekcja
Wallstar
Kolor
biały
Materiał
poliuretan
Powierzchnia
farba podkładowa
Producent
DUNIN
Wymiar elementu
Φ460 mm
Zastosowanie
wewnątrz
Kod EAN
5901289393775
Do pobrania
Instrukcja montażu

Sztukateria posiada wierne grono miłośników, ale nie powinno to nikogo dziwić, gdyż medaliony z ornamentem naprawdę potrafią oczarować swoim designem. Te okrągłe dekoracje zawierają niezwykle dopracowane detale. Łatwo zachwycić się motywami prezentowanymi na dekorach. Każda osoba, która zdecyduje się zamówić produkty od DUNIN, szybko doceni także jakość ich wykonania. Są nie tylko wytrzymałe, ale też odporne na działanie wielu niekorzystnych czynników, np. wilgoci. Prezentujemy medaliony z ornamentem klasy premium, stworzone z myślą o najbardziej wymagających dekoratorach wnętrz.

Oryginalna i efektowna stylistyka

Medaliony z ornamentem nie są nowym rozwiązaniem, wręcz przeciwnie, sięgali po nie chętnie architekci żyjący setki lat temu, co idealnie obrazuje ponadczasowy charakter tych produktów. Na przestrzeni wieków moda się zmieniała, co miało też swój wpływ na design akcesoriów. Widać to w dekorach znajdujących się w naszych katalogach. Zawarliśmy w nich zarówno medaliony bliższe nowoczesnym koncepcjom, jak i produkty stworzone na wzór klasycznych dekoracji. Posiadamy spory wybór modeli pasujących do wnętrz o różnym stylu. Ostateczny wybór motywów pozostawiamy naszym klientom, bo wiemy, że aranżacyjnych koncepcji jest przynajmniej tyle samo, ile osób je tworzących. Wszystkie medaliony z ornamentem posiadają precyzyjnie wykonane szczegóły.

Medaliony o rozmaitej wielkości

Na ostateczną ocenę aranżacji pomieszczeń wpływa wiele elementów. Oczywiście u podstaw leży design oraz estetyka, ale to nie wszystko. Znaczenie ma także wielkość dekorów. Nawet najbardziej efektowne produkty mogą stracić dekoracyjny potencjał, jeśli ich gabaryty nie zostaną odpowiednio dostosowane do wielkości pomieszczenia. Z tego względu proponujemy medaliony z ornamentem o różnych wielkościach. Najmniejsze bogato zdobione akcesoria liczą sobie kilkanaście centymetrów średnicy. Przekrój największych modeli sięga blisko 70 cm, a więc na dużych ścianach lub sufitach pozostaną doskonale widoczne. Podczas projektowania wnętrz można postawić na produkty w jednej skali lub zabawić się formą i pomieszać wielkości dekorów.

Nowoczesna metoda produkcji, innowacyjne materiały

Produkty o ponadprzeciętnej jakości wykonania oraz praktycznych właściwościach – tak można opisać medaliony z ornamentem z katalogów DUNIN. Ich potencjał wynika z dwóch rzeczy. Po pierwsze do produkcji sztukaterii wykorzystano tworzywo o sprawdzonym standardzie. Poza tym dekory powstały dzięki innowacyjnym procesom produkcyjnym. W efekcie akcesoria te cechują się znaczną wytrzymałością na uszkodzenia. Dobrze radzą sobie w wilgotnych pomieszczeniach. Pozostają odporne na zmywanie. Zewnętrzna warstwa medalionów została pokryta specjalną farbą podkładową, będącą gotową bazą do malowania. Do montażu produktów zalecamy użyć klejów oraz fug z serii chemii Techn!k. To preparaty dedykowane instalacji sztukaterii.

W jakich pomieszczeniach warto sięgnąć po medaliony?

Zdecydowanie krócej i szybciej byłoby stwierdzić, do jakich pomieszczeń medaliony z ornamentem się nie nadają, bo to dekory o bardzo szerokim zastosowaniu. Dzięki konstrukcyjnym atutom oraz użytym do produkcji materiałom, bez obaw montuje się je nawet w wilgotnych pomieszczeniach jak łazienka. Oczywiście świetnie będą prezentować się również w salonie, jadalni, sypialni, czy też kuchni. Medaliony widoczne w tej kategorii to też produkt dedykowany lampom – stanowią one dla nich estetyczne, ponadczasowe tło. Funkcjonalność medalionów nie ogranicza się jednak do użytku domowego. Żywotność oraz wytrzymałość produktów od DUNIN pozwala instalować je w m.in.: pomieszczeniach biurowych, obiektach hotelarskich oraz gastronomicznych. Dekory nadają się nie tylko do dużych domów, ale także mieszkań o mniejszym metrażu. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.