Mini Hexagon Rombdance Cotton matt

215,00  szt.

Mini Hexagon Rombdance Cotton matt to zestawienie płytek Mini Hexagon White matt oraz Mini Hexagon Cotton matt. Nowe wzory zaprojektowana przez House Loves w taki sposób, aby tworzyć kreatywne i świeże wykończenia. Idealny zarówno na podłogi jak i ściany.

  • Mix heksagonalnych mozaik tworzących beżowy romb na białym tle z satynowym wykończeniem.
  • Łatwa do utrzymania w czystości i odporna na zarysowania.
  • Uniwersalna – możliwość zastosowania na ścianach i podłogach, a także w pomieszczeniach typu salon, wiatrołap czy na powierzchni portalu kominkowego.
  • Personalizacja – możliwość tworzenia indywidualnych zestawień i wzorów.

Wzory z mozaik heksagonalnych wykonujemy na zamówienie. Czas realizacji zamówienia to 3-14 dni roboczych od momentu zaksięgowania przez nas wpłaty.

Na zamówienie

Wybierz kolor
Zamów próbkę
Dodaj do ulubionych
Informacje o produkcie
Ilość sztuk na 1m2
3,81
Grubość
6 mm
Kolekcja
DUNIN x HOUSE LOVES
Kolor
beżowy, biały, szary, złoty
Materiał
gres
Nasiąkliwość
0,5%
Powierzchnia
matowa
Producent
DUNIN
Szerokość fugi
2 mm
Waga plastra
1,7 kg
Wymiar elementu
23x26 mm
Wymiar plastra/płytki
50,2x52,3 cm
Zastosowanie
Na podłogę, Na ściany
Kalibrowane
tak
Kształt
Heksagon
Do pobrania
Instrukcja montażu
Schemat ułożenia wzoru
Kalkulator
Ilość m²
 m²
Potrzebna ilość
 szt.
* zalecamy doliczyć zapas ok. 10%

DUNIN x HOUSE LOVES

Kolekcja mozaik DUNIN x HOUSE LOVES została zaprojektowana w stylu HOUSE LOVES (HL). Nawiązuje ona do tradycyjnych wnętrz angielskich, wiejskich rezydencji, używając nowoczesnego i minimalistycznego wzornictwa. Zaprojektowane desenie są tak skomponowane, by były ponadczasowe. Dzięki neutralnym i jasnym kolorom są spójne i będą zawsze kojarzone z elegancją. Sprawdzą się w różnych stylach wnętrz: od farmhouse, przez styl hamptonowy i klasyczny, po skandynawski, a nawet loftowy. Można je stosować zarówno na podłogach, jak i ścianach. Wzory będą ciekawie wyglądały nie tylko w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka, ale również w salonie jako wypełnienie wnętrza portalu kominkowego, czy w wiatrołapie, tworząc rzadko spotykany dywanik. Drobne mozaiki dają także możliwość łatwego okładania obłych powierzchni, dzięki czemu są niezwykle uniwersalnym materiałem dekoracyjnym.


HOUSE LOVES to pracownia projektowania wnętrz, której założycielką i właścicielką jest rozpoznawalna w Polsce architektka i influencerka Karolina Zagrodzka. Studio wykonuje projekty dla klientów indywidualnych z całego świata, organizuje szkolenia dla początkujących projektantów, projektuje własne kolekcje produktów do urządzania wnętrz, oraz od lat prowadzi jeden z najczęściej czytanych blogów wnętrzarskich w Polsce – houseloves.com. Karolina pokazuje jak łączyć funkcjonalność z pięknem. Wnętrza HOUSE LOVES wyróżniają się funkcjonalnością, elegancją, symetrią, spójnością i unikatowością – stylem HOUSE LOVES, który jest rozpoznawalny w jej projektach.

                                

Poznaj kolekcje

Inspiracją dla kolekcji było ponadczasowe wzornictwo obecne od lat we wnętrzach angielskich, francuskich czy amerykańskich wiejskich rezydencji. Ręcznie wyrabiane drobne płytki, z których tworzono niesamowite mozaiki, to nieodzowny element takich domów. Wraz z tą kolekcją chciałam wprowadzić, niegdyś ręcznie układane, wzory do współczesnych mieszkań
i domów. Nawiązując do designu z XIX w., stworzyłam także gotowe i dostępne od ręki ramki, dzięki którym można wykonać dowolnej wielkości dywaniki z mozaik. Koncepcja całej kolekcji daje możliwość bycia artystą we własnym domu poprzez łączenie ze sobą zaprojektowanych wzorów w spójnej kolorystyce.

NOWA FORMA

Star&Cross to nowa seria mozaik, która zaskakuje niebanalnym wzornictwem minimalistycznym stylem. Ciekawe kształty inspirowane tradycyjnymi, marokańskimi płytkami są utrzymane w naturalnych, ziemistych tonacjach kolorystycznych.

NOWE WZORY

Bazujące na znanym i lubianym kształcie heksagonalnych mozaik, nowe wzory zostały zaprojektowane w sposób zachęcający do kreatywnego łączenia ich, tworząc ciekawe okładziny ścian i podłóg.

NOWE ZESTAWIENIA

Nawiązując do designu z XIX w., Karolina Zagrodzka stworzyła także gotowe i dostępne od ręki ramki, dzięki którym można wykonać dowolnej wielkości dywaniki z mozaik. Koncepcja całej kolekcji daje możliwość bycia artystą we własnym domu poprzez łączenie ze sobą zaprojektowanych wzorów w spójnej kolorystyce.