Mini Hexagon B&W Coral Premium matt

64,00  szt.

Sześciokątna mozaika w kształcie plastra miodu. Heksagonalne, matowe płytki ułożone na siatce z włókna szklanego tworzą biało-czarny, geometryczny wzór nawiązujący do podłóg w nowojorskich kamienicach. Ponadczasowa klasyka.

  • gresowa
  • modny heksagon
  • oryginalny, geometryczny wzór

Ważne! Wzory z mozaik heksagonalnych wykonujemy na zamówienie. Czas realizacji zamówienia to ok. 14 dni roboczych od momentu zaksięgowania przez nas wpłaty.

Na zamówienie

Zamów próbkę
Dodaj do ulubionych
Informacje o produkcie
Ilość sztuk na 1m2
12,82
Grubość
8 mm
Kolekcja
Hexagonic
Kolor
biały, czarnobiały
Materiał
gres
Nasiąkliwość
0,5%
Powierzchnia
matowa
Producent
DUNIN
Szerokość fugi
2 mm
Waga plastra
0,85 kg
Wymiar elementu
23x26 mm
Wymiar plastra/płytki
26x30 cm
Zastosowanie
Na podłogę, Na ściany
Kod EAN
5901289396622
Kalibrowane
tak
Kształt
Heksagon
Do pobrania
Instrukcja montażu
Kalkulator
Ilość m²
 m²
Potrzebna ilość
 szt.
* zalecamy doliczyć zapas ok. 10%

Geometryczne formy bogate w niezwykłe kolory – Hexagonic, czyli płytki ułożone na siatce w postaci mozaiki należą do propozycji zbudowanych na bazie przyjemnych dla oka sześciokątów, zestawionych ze sobą na rozmaite sposoby. Do doskonale znanych kształtów projektanci dodali nowatorskie elementy, dzięki czemu tradycyjne mozaiki nabrały nowoczesnego stylu. Produkty te przeznaczone są do wnętrza budynków, gdzie prezentują się bardzo efektownie w roli dekorów wykończeniowych. Mozaiki Hexagonic oferujemy w różnych kolorach. Zdecydować można się na: klasyczną biel i czerń czy też mniej oczywiste barwy mieszane oraz pastelowe.

Uniwersalne mozaiki Hexagonic

Geometryczne kształty mozaiki Hexagonic sprawdzają się podczas dekorowania wnętrz w różnym stylu z racji ich uniwersalnego charakteru. Poza niewielkimi wyjątkami można je wykorzystać zarówno na ścianie, jak i na podłodze, co tylko zwiększa możliwości ich zastosowania. W zasadzie w przypadku Hexagonic główną barierą pozostaje wyobraźnia dekoratora. Produkt świetnie będzie wyglądał w wielu pomieszczeniach. Z łatwością montuje się płytki w salonie, kuchni oraz łazience. Mozaiki Hexagonic są idealnym wyborem, gdy chcemy postawić na nowojorską klasykę o wysokich walorach estetycznych. Mozaiki można zaliczyć do stylu nowojorskiego, bazującego na produktach najwyższej jakości.

Mozaiki gresowe o dużej żywotności

Hexagonic to, podobnie jak wiele innych produktów firmy DUNIN, mozaiki gresowe. Ma to niebagatelne znaczenie, gdyż za adekwatną ceną płytek podąża nie mniej atrakcyjna funkcjonalność. Gres zalicza się do materiałów o znacznej wytrzymałości. Nie jest łatwo go uszkodzić czy zarysować. Poza tym dobrze znosi codzienną eksploatację, np. pozostaje odporny na ścieranie. Ponadto, cechuje się niską nasiąkliwością. Pod tym hasłem kryje się niewielka wchłanialność brudu oraz wody. Wszelkie zanieczyszczenia pozostają na wierzchniej części mozaiki, skąd łatwo je usunąć podstawowymi środkami czyszczącymi. Zapraszamy do naszego katalogu, w którym przygotowaliśmy kilkanaście niezwykłych propozycji Hexagonów. W razie potrzeby istnieje też możliwość zamówienia ich próbek.