Mozaiki i płytki Etn!k » DUNIN
0

sheds plans Interior Design Ideas for Home Hip Roof Shed Plans 10×18 Clerestory Dormer Shed Plans 20×12 Bali Out Call Message kingdom357 gospin123 kontes123 pasar123 raja123 respin123 sakti123 virgo123 cuan123 bule77

Mozaiki drewniane z kolekcji Etn!k wykonywane są na zamówienie. Czas produkcji to ok. 14 dni roboczych od dnia zamówienia.

Każdy kawałek drewna jest w sporej mierze niepowtarzalny, ponieważ gwarantuje unikatowy i niepowtarzalny urok naturalnego surowca. Mozaiki drewniane Etn!k czarują kolorami, które na poszczególnych elementach potrafią przybierać nieco odmienne odcienie, ale po zestawieniu tworzą harmonijne powierzchnie, ocieplające każde wnętrze. Naturalne drewno olśniewa prostą elegancją i ponadczasowością. To motyw pasujący do praktycznie każdego mieszkania lub domu. Dzięki niemu na dekoratorskiej wartości zyskają także przestrzenie komercyjne.

Stworzone w zgodzie z tradycją, naturą oraz… nowoczesnymi trendami

Mozaiki Etn!k są w stanie nadać przytulny charakter wielu przestrzeniom. W DUNIN naturalny charakter naszych mozaik udało się połączyć z aktualnie panującymi trendami. W efekcie otrzymywany jest produkt bliski zarówno przyrodzie, jak i aranżacyjnej modzie. Mozaiki Etn!k nadają się na podłogi oraz ściany. Efektownie uzupełnią powierzchnie np. kamienne lub szklane. Ich zastosowanie obejmuje: dekory, blaty, wnęki oraz półki. Mozaiki będą stanowić mocny punkt pomieszczeń zaprojektowanych w stylu m.in.: minimalistycznym czy też skandynawskim. Warto wybrać mozaiki Etn!k, ponieważ to produkty, które wybijają się ponad dekoracyjną przeciętność.

Mozaiki Etn!k to prawdziwe drewno

Zamawiając mozaiki Etn!k, pewne jest, że mozaika wykonana została z prawdziwego, naturalnego drewna, nie imitacji. Ma to niebagatelne znaczenie, ponieważ jedynie naturalny produkt uszlachetni wnętrza, podkreślając jego charakter. Prawdziwe drewno cechuje się bardzo wysoką wytrzymałością pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji, oraz możliwością renowacji. W efekcie raz zakupiony produkt często kończy swoją żywotność dopiero w momencie, gdy zapada decyzja o całkowitej zmianie aranżacji. Dobrze zabezpieczone elementy drewniane są stosunkowe łatwe w czyszczeniu. Aby skorzystać z tych atutów, mozaika Etn!k musi być odpowiednio zamontowana. W tym celu warto sięgnąć po produkty DUNIN z serii Techn!k, takie jak: Klej Flex, Fuga Flex oraz Olej Impregnat.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami

Obserwuj nas: