Jade 004

42,00  szt.

Dostępny

Zamów próbkę
Dodaj do ulubionych
Informacje o produkcie
Ilość sztuk na 1m2
9,35
Grubość
4 mm
Kolekcja
Jade
Kolor
brązowy, złoty
Materiał
szkło
Nasiąkliwość
0%
Powierzchnia
błyszcząca
Producent
DUNIN
Szerokość fugi
2 mm
Waga plastra
0,7 kg
Wymiar elementu
20x20 mm
Wymiar plastra/płytki
32,7x32,7 cm
Zastosowanie
Na podłogę, Na ściany
Kod EAN
5907806981203
Kształt
Kwadrat
Do pobrania
Instrukcja montażu
Kalkulator
Ilość m²
 m²
Potrzebna ilość
 szt.
* zalecamy doliczyć zapas ok. 10%

Nowoczesna odsłona doskonale znanej, klasycznej mozaiki to seria Jade. Obejmuje ona produkty dedykowane miłośnikom nowoczesnego stylu niezależnie od tego, czy lubią oni bogato zdobione wnętrza, czy też stawiają na minimalistyczne aranżacje. Płytki są przeznaczone do rozmaitych wnętrz, ponieważ dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów dobrze radzą sobie zarówno w pokojach dziennych, jak i obiektach typu basen lub SPA. Oferujemy duży wybór wzorów oraz kolorów. Z łatwością znajdziesz więc modele dostosowane do potrzeb i własnego gustu.

Dynamiczna harmonia

Mozaiki Jade łączą w sobie elementy na pierwszy rzut oka całkiem skrajne i sprzeczne, co czynie je właśnie tak wyjątkowymi. Z jednej strony mają tradycyjny kształt kwadratów o równej wielkości. W ten geometryczny porządek uderza jednak bogate wzornictwo, stworzone przez kreatywnych projektantów. Wzory mozaiki Jade są bardzo ulotne. Ich niejednoznaczny, a przez to właśnie intrygujący charakter wynika m.in. z bogactwa zastosowanych kolorów. Barwy „wędrują” po płytkach w przyjemny dla oka sposób, aby na końcu ułożyć się w imponujące, abstrakcyjne formy. Za znak szczególny serii Jade można uznać połyskujące perłowe lub złote refleksy, które otwierają drogę do prawdziwej, designerskiej przygody.

Dekoruj ściany i podłogi

Oferowane szklane mozaiki DUNIN powstały z najlepszych materiałów. Tworzywo jeszcze na etapie przedprodukcyjnym poddano drobiazgowej kontroli, aby gotowe produkty w 100% spełniały oczekiwania aranżacyjnych krytyków. W efekcie oferujemy płytki o znacznej wytrzymałości oraz wygodnej w codziennym użytkowaniu funkcjonalności. Z tych powodów mozaiki Jade mogą przyozdabiać nie tylko ściany, ale także podłogi. W każdym z tych miejsc dobrze poradzą sobie z zabrudzeniami, wilgotnością czy też zmienną temperaturą. Te właściwości dają szerokie możliwości w zakresie zastosowania. Produkty te nadadzą się do mieszkań, przyozdobią ściany domów lub zachwycą gości basenów oraz SPA. Do ich montażu warto wykorzystać akcesoria z serii Techn!k, dedykowane płytkom DUNIN.