DUNIN DESIGN - DUNIN

ZRÓB ZDJĘCIE Z PRODUKTAMI DUNIN, WYŚLIJ I WYGRAJ!

ZRÓB ZDJĘCIE Z PRODUKTAMI DUNIN, WYŚLIJ I WYGRAJ!

NAGRODY

I NAGRODA GŁÓWNA - 3000,00 zł

II NAGRODA - 700,00 zł

NAGRODA SPECJALNA
"MAŁE WNĘTRZE" - 500,00 zł

CO TRZEBA ZROBIĆ?

 • WYKONAJ ZDJĘCIE WNĘTRZA Z ZAMONTOWANYMI PŁYTKAMI LUB MOZAIKAMI DUNIN
 • WYŚLIJ MAKSYMALNIE 2 UJĘCIA ZA POMOCĄ FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO LUB  MAILEM NA KONKURS@DUNIN.EU 
 • POCZEKAJ NA POTWIERDZENIE
 • BIERZ UDZIAŁ W KONKURSIE I ZDOBĄDŹ PIENIĄDZE NA DALSZE WYKOŃCZENIE!

SZCZEGÓŁY KONKURSU W REGULAMINIE

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  ZRÓB NAJLEPSZE ZDJĘCIE!
  OTO KILKA WSKAZÓWEK:

  ZRÓB NAJLEPSZE ZDJĘCIE!
  OTO KILKA WSKAZÓWEK:

  Planujesz wziąć udział w konkursie na najlepsze zdjęcie z płytkami lub mozaikami marki DUNIN? Oto kilka praktycznych porad, które pomogą Ci przygotować się do tego wyzwania. Zdjęcie prawdopodobnie będzie pokazywać kuchnię, łazienkę albo hol, dlatego warto zadbać o każdy szczegół.

  Wybierz Słoneczny Dzień

  Słoneczna pogoda to klucz do udanego zdjęcia. Piękny, słoneczny dzień z błękitnym niebem i delikatnie przesuwającymi się białymi obłokami doda uroku Twoim fotografiom. Unikaj robienia zdjęć pod słońce, aby uniknąć niechcianych cieni i odblasków. Jasne, naturalne światło najlepiej odda kolory i fakturę płytek DUNIN.

  Uporządkuj Otoczenie

  Przed przystąpieniem do robienia zdjęć, usuń wszelkie zbędne przedmioty z pola widzenia aparatu. Rozrzucone szczoteczki, zakupy, suszące się pranie czy porozrzucane zabawki mogą rozpraszać uwagę i psuć kompozycję zdjęcia. Skup wzrok odbiorców na głównym temacie – pięknie zaaranżowanych płytkach lub mozaikach.

  Kompozycja jak z Katalogu

  Sięgnij po katalog DUNIN lub zainspiruj się zdjęciami i wizualizacjami widocznymi na Instagramie lub Facebooku @DUNINofficial i spróbuj odwzorować kompozycję widoczną na wizualizacjach opracowanych przez projektantów. Ustaw aparat lub telefon w taki sposób, aby zdjęcie przypominało profesjonalne wizualizacje. Jeżeli takie ustawienie nie wychodzi atrakcyjnie, poszukaj innego miejsca, z którego płytki lub mozaiki prezentują się najlepiej.

  Wykadruj Zdjęcie

  Korzystając z aparatu z zoomem, wykadruj obraz w taki sposób, aby cała aranżacja była widoczna bez obcinania kluczowych elementów. Jeżeli nie mieści się w kadrze, oddal się lub zrób zdjęcia z większej odległości.

  Unikaj Zniekształceń

  Aby uniknąć zniekształceń, skieruj aparat równolegle do powierzchni, którą fotografujesz. Podniesienie lub opuszczenie obiektywu może powodować zniekształcenia perspektywy. Czasem warto wyjść na drabinę, aby uzyskać lepszy kąt.

  Zdjęcia Wnętrz

  Wnętrza często są zbyt ciemne, aby zrobić dobre zdjęcia “z ręki”. Użyj statywu lub stabilnego podłoża oraz samowyzwalacza, aby zdjęcia nie były poruszone. Dzięki temu uzyskasz ostre i wyraźne fotografie.

  Oświetlenie Wnętrz

  Wyłącz wszystkie lampy w pomieszczeniu i wykorzystaj naturalne światło dzienne. Unikaj lampy błyskowej, która może sprawić, że zdjęcia będą płaskie i bez głębi. Jeśli masz kominek, rozpal w nim ogień – doda to ciepła i przytulności Twoim zdjęciom.

  Stylizacja Wnętrz

  Przed zrobieniem zdjęcia zaaranżuj wnętrze tak, aby tworzyło ładną kompozycję. Przesuń meble, ustaw wazon z kwiatami lub paterę z owocami, usuń przypadkowe przedmioty. Starannie przemyśl każdy element, aby całość wyglądała harmonijnie i estetycznie.

  Detale Architektoniczne

  Pokaż ciekawe fragmenty aranżacji. Sfotografuj najpiękniejsze mozaiki w łazience, interesujące detale w kuchni czy atrakcyjne elementy wykończenia holu. Skup się na detalach, które wyróżniają Twoją aranżację i nadają jej charakteru.

  Trzymając się tych wskazówek, zwiększysz swoje szanse na zrobienie zdjęcia, które zachwyci jurorów i pomoże Ci wygrać konkurs na najlepsze zdjęcie z płytkami lub mozaikami marki DUNIN. Powodzenia!

  Zamknij