C-CAP01

2,60  szt.

Czarny, błyszczący dekor ceramiczny – guziczek uzupełniający płytki Carat, nadający efekt pikowanych ścian.

  • ceramiczny
  • błyszczący
  • eleganckie wykończenie

Dostępny

Wybierz kolor
Zamów próbkę
Dodaj do ulubionych
Informacje o produkcie
Ilość sztuk na 1m2
78
Grubość
7 mm
Kolekcja
Carat
Kolor
czarny
Materiał
ceramika
Nasiąkliwość
≤10%
Powierzchnia
błyszcząca
Producent
DUNIN
Wymiar plastra/płytki
2x2 cm
Zastosowanie
Na ściany
Kod EAN
5901289390415
Kalibrowane
tak
Kształt
Kwadrat
Do pobrania
Instrukcja montażu
Kalkulator
Ilość m²
 m²
Potrzebna ilość
 szt.
* zalecamy doliczyć zapas ok. 10%

Kolejna, mocna pozycja w katalogach DUNIN to płytki ceramiczne Carat, idealne na ściany salonów, kuchni i łazienek. Dają duże możliwości kompozycyjne, ponieważ poszczególne modele można ze sobą dość swobodnie łączyć, tworząc kreatywne aranżacje. Płytki Carat należą do produktów opowiadających historię. Zapraszamy do wysublimowanego świata płytek Carat, gdzie łączy się tradycja i nowoczesność, a klasyczna prostota współgra z dekoracyjnym bogactwem.

Wyjątkowe aranżacje 3D

Wiele płytek z serii Carat, ułożonych w przemyślany sposób, nada ścianom imponujący efekt 3D. W ten sposób można zaprojektować pikowane powierzchnie ścienne o różnej kolorystyce na miarę XXI wieku. Produkty oferujemy w kolorze m.in. białym, czarnym i beżowym. Duży wybór pozwala swobodnie poruszać się po zagadnieniu dekorowania wnętrz, wybierając rozwiązania precyzyjnie spersonalizowane pod względem własnego gustu. Po płytki Carat powinny sięgnąć wszystkie osoby będące fanami dynamicznych konstrukcji o wielu elementach.

Pomieszczenie w wybranym stylu

Płytki Carat wymykają się tradycyjnym schematom i w efekcie sprawdzają w rozmaitych stylach. Dzięki naszym produktom można stworzyć też zupełnie świeże, nieznane wcześniej koncepcje. Co ważne, płytki są nie tylko estetyczne, ale również wygodne w użytkowaniu. Dobrze radzą sobie z warunkami panującymi w kuchni lub łazience (temperaturą, wilgocią). Ich wyczyszczenie nie sprawia praktycznie żadnego problemu, dlatego warto wybrać Carat, aby poza walorem estetycznym postawić na ten praktyczny w domu lub wnętrzach komercyjnych/przemysłowych. Jeśli w trakcie wyboru płytek pojawią się wątpliwości co do połączenia konkretnych elementów, warto zamówić ich próbkę. W ekspresowym tempie wyślemy testową płytkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskuje się wówczas pewność względem ostatecznego wyglądu zaprojektowanej aranżacji. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci doradzą w każdej sprawie.