Mozaiki i płytki Royal » DUNIN
0

sheds plans Interior Design Ideas for Home Hip Roof Shed Plans 10×18 Clerestory Dormer Shed Plans 20×12 Bali Out Call Message kingdom357 gospin123 kontes123 pasar123 raja123 respin123 sakti123 virgo123 cuan123 bule77

Royal to królewska seria mozaiki nie tylko z nazwy! Kształty oraz głębia kolorów urzekają swoim designem od pierwszego spojrzenia, ciesząc oko najbardziej wymagających klientów. Produkty z linii Royal mają ponadczasowy charakter. Stanowią idealny wybór dla fanów klasyki poszukujących zgrabnego połączenia tradycji z aktualnymi trendami. Dzięki dodanym ze smakiem nowoczesnym akcentom, mozaiki Royal zachwycą wielu. Mozaika Royal będzie pasowała do pomieszczeń zaprojektowanych w różnym stylu. Łatwo więc można uczynić z niej głównego bohatera lub nadać rolę subtelnego uzupełnienia aranżacji.

Do pomieszczeń w całym domu

Mozaiki Royal zostały stworzone z myślą o wykorzystaniu we wnętrzu budynków, gdzie pełnią funkcję atrakcyjnego elementu do ich wykończenia. Dzięki swoim uniwersalnym właściwościom, a także wyjątkowemu efektowi wizualnemu, dobrze sprawdzą się zarówno w prywatnym domu lub mieszkaniu, jak i przestrzeni komercyjnej. Dodadzą szyku każdemu pomieszczeniu, podnosząc jego walory dekoracyjne. Produkt ma bardzo szerokie zastosowanie. Może być wykorzystany nie tylko na podłogi, ale też ściany. Warto zdecydować się na mozaikę Royal np. w salonie, niemniej sprawdzi się również w pomieszczeniach o znacznie trudniejszych warunkach, jak kuchnia oraz łazienka. W każdym przypadku ich czyszczenie nie będzie sprawiało problemu. W tym celu wystarczy zadbać o podstawowe środki do pielęgnacji gresu.

Produkty z serii Royal to mozaika gresowa o licznych atutach. Przede wszystkim mowa o optymalnej twardości materiału (gresu). Wytrzymałość uodparnia je w znacznym stopniu na uszkodzenia mechaniczne lub zarysowania. Te zagrożenia są szczególnie realne, gdy płytki Royal zostaną położone na podłodze. Gres cechuje się dodatkowo niską nasiąkliwością. Woda lub zabrudzenia nie wnikają w głąb tworzywa, a więc łatwiej będzie wyczyścić go z zanieczyszczeń. Mozaika w domu lub przestrzeniach komercyjnych i powierzchniach przemysłowych musi być odporna także na codziennie użytkowanie i tak jest w przypadku Royal. Produkt dobrze opiera się ścieraniu w wyniku zwykłej eksploatacji. Płytki będą świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które cenią sobie wysublimowane, aczkolwiek funkcjonalne piękno.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami

Obserwuj nas: