0

Zamów próbkę

Jesteś zainteresowany naszymi produktami?

Nie możesz się zdecydować, który produkt będzie lepiej pasował do Twojego projektu? Chcesz poznać bliżej jakość naszych produktów? Zamów próbkę dowolnego produktu z naszych kolekcji.

zamów próbkę

#opinie


Z mozaikami Dunin pracuję od kilku lat. Za wyborem tej firmy decyduję się z powodu wyjątkowych wzorów ale również ważnym aspektem jest atrakcyjna cena. Mozaiki pasują do moich nowoczesnych wnętrz ale i do stylizowanych – tak jak ten HEXAGON , który świetnie wkomponował się do łazienki z masą dekoracji. Jego kształt fantastycznie uzupełnia się z kryształowymi dodatkami baterii łazienkowej.

EnDecoration Projektowanie Wnętrz

Edyta Niewińska


W projekcie kuchni ELEGANCE która utrzymana jest w stylu nowojorskim na fartuchu kuchennym użyłam przepięknej mozaiki DUNIN, która wykonana jest z bardzo dokładnie przyciętego naturalnego w chevron kamienia (marmuru). Równo ułożona na siatce mozaika okazała się bardzo prosta w montażu, a dodatkowo jej docinanie jest dość proste przy użyciu dobrej jakości piły. Wzór mozaiki przyciąga wzrok i jest unikatową ozdobą na ścianie, która podkreśla elegancję zabudowy kuchennej.

HOUSE LOVES

Karolina Zagrodzka


Dunin to według mnie numer jeden w kategorii mozaiki – przemyślany design, nietuzinkowa kolorystyka i dobry jakościowo produkt! Czego chcieć więcej?

KM Wnętrza

Katarzyna Moszara

Pobierz pliki

Pobierz nasze katalogi i instrukcje montażu

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

Obserwuj nas: