CUP-101 listwa karniszowa 10cm

55,00 zł za m.b.

CUP-101 listwa karniszowa stanowi funkcjonalny i estetyczny element wykończenia wnętrz. W elegancki sposób maskuje karnisz sufitowy i inne niedoskonałości. Posiada miejsce na wklejenie taśmy LED. Listwa CUP-101 wykonana z wysokiej jakości, twardego poliuretanu jest lekka, łatwa w montażu i odporna na wilgoć i uszkodzeznia. Pomalowana farbą podkładową.

  • można pomalować na dowolny kolor
  • poliuretanowa
  • miejsce na taśmę LED

Dostępny

Zamów próbkę
Dodaj do ulubionych
Informacje o produkcie
Długość 1 szt.
200 cm
Grubość
3,5 cm
Kolekcja
Wallstar
Kolor
biały
Materiał
poliuretan
Powierzchnia
farba podkładowa
Producent
DUNIN
Wysokość
10 cm
Zastosowanie
wewnątrz
Kod EAN
5901289395731
Produkty do montażu:
Do pobrania
Instrukcja montażu
Kalkulator
Ilość m
 m
Potrzebna ilość
 szt.
* zalecamy doliczyć zapas ok. 10%

Proste rozwiązania, szeroki wybór

Gładkie listwy sufitowe występują w wielu odsłonach, bo o wyglądzie poszczególnych modeli decyduje ich kształt. Dzięki nim te na pozór bardzo podobne do siebie produkty zyskują na oryginalności oraz unikatowości. Oczywiście zadbaliśmy również, aby w ofercie sklepu DUNIN pojawiły się „czyste”, czyli w zasadzie wolne od jakichkolwiek dekorów, modele. Mówiąc o wizualnych różnicach poszczególnych listew, należy także wspomnieć o kwestii gabarytów. Akcesoria cechują się zróżnicowaną wysokością. Ułatwia to dopasowanie ich do najbardziej skomplikowanych połączeń ściany i sufitu. Zadbaliśmy o szeroką ofertę produktów, ponieważ zależy nam, aby każdy bez problemu znalazł akcesoria dostosowane do własnych potrzeb oraz preferencji.

Modele o wklęsłej lub wypukłej konstrukcji

Sztukateria potrafi zmienić pomieszczenie nie do poznania. Na pozór nieistotne detale, ale dobrane w spójny sposób, w ostatecznym rozrachunku mają spory wpływ na odbiór wizualny salonu czy biura. Chodzi tutaj nie tylko o kwestie aranżacyjne, ale także optykę pomieszczeń. W katalogu posiadamy gładkie listwy sufitowe o wklęsłej lub wypukłej linii. Ich przemyślane wykorzystanie bezpośrednio wpływa na postrzeganie kubatury pokoju. Takie działanie potrafi np. nadać więcej harmonii i ciepła powierzchniom o znacznej wysokości, optycznie nieco je obniżając. Niestandardową konstrukcją mogą pochwalić się również listwy karniszowe, za którymi m.in. można ukryć szyny przysufitowe, aby zasłony wyglądały jeszcze bardziej efektownie.

Listwy sufitowe w klasie premium

Design ma znaczenie, ale produkty DUNIN są również gwarancją najwyższej jakości wykonania. Gładkie listwy sufitowe powstają z najlepszych materiałów. W procesie produkcji wykorzystuje się wodoodporny POLYSTAR o znacznym stopniu twardości. Wpływa to bezpośrednio na wysoką wytrzymałość akcesoriów chociażby w zakresie uszkodzeń mechanicznych. Pozostają nieskomplikowane w montażu. Szybko można dociąć poszczególne elementy do pożądanych wielkości, aby pozostawały idealnie dopasowane do linii ściany i sufitu. Listwy posiadają zabezpieczoną powierzchnię zewnętrzną, którą w razie potrzeby można przemalować na dowolny kolor, spójny z aranżacją pomieszczenia. Dodajmy, że gładkie listwy sufitowe są przeznaczone do użytku wewnętrznego.

Praktyczne zalety listew sufitowych

Główną zaletą listew sufitowych pozostaje ich atrakcyjny wygląd. Poza tym skutecznie maskują różne niedoskonałości pozostałe po remoncie lub uszkodzenia ściany. Dodatkowo produkty można wykorzystać jako maskownice do poprowadzenia instalacji elektrycznej lub kabli od np. sprzętu RTV. Do montażu listew polecamy użyć dedykowanych preparatów z naszych katalogów. Pomogą odpowiednio związać artykuły z podłożem, aby stabilnie przylegały do ściany i sufitu. Dobrym wyborem w tym zakresie będzie chemia Techn!k. Zawiera szereg artykułów, w tym kleje stworzone do mocowania gzymsów, profili ściennych oraz listew przypodłogowych. Zachęcamy także do zakupu WS AQUA JOINER, czyli wodoodpornej fugi o sporej wydajności.

Elegancki minimalizm, jaki prezentują sobą gładkie listwy sufitowe, należy do stylu o dość uniwersalnym zastosowaniu. Będzie pasował do ponadczasowych, klasycznych aranżacji. Świetnie odnajdzie się w nowoczesnych, modnych wnętrzach. Warto pomyśleć o nim także w przypadku pomieszczeń o charakterze skandynawskim, eklektycznym czy też glamour. Gładkie listwy sufitowe szybko docenia się za ich dekoracyjny potencjał oraz praktyczne właściwości, szczególnie w gronie osób zajmujących się dekorowaniem powierzchni domowych lub firmowych.